5 tipů na vánoční dárek pro každého

Vánoce se kvapem blíží a pokud nechcete jako každý rok shánět dárky na poslední chvíli, připravili jsme pro Vás tipy na dárky, které potěší babičku i pubertální dceru.

A aby se nikdo nemohl vymlouvat na “měkáče”, vybrali jsme samé zajímavé nebo příjemné zážitky. 

1. Welness a poznávací pobyty

V této uspěchané době se každý rád zbaví šedi všedních dní a objeví nová místa, chutě nebo se rád uklidí do pohodlí wellness centra. Díky rozličnosti dnešních nabídek můžete potěšit kohokoli. Ať už je to milovník vína, dobrodruh nebo utahaná mamina z domácnosti. Pokud máte v rodině spíše vzdělance, který rád objevuje, skvělou možností jsou poznávací zájezdy. 

 2. Kultura

Tohle už není kategorie dárků pro všechny. aždý nemá pro kulturu cit a ne každého to baví. Pokud máte v rodině posluchače dobré hudby, nebo vyznavače kvalitní opery určitě je po čem sáhnout. Za nás můžeme také takový dárek  doporučit pro vytížené jedince, kteří třeba nemají na relaxační pobyty čas. 

3. Zdraví a péče o tělo

Snad každý muž ví, že kupovat partnerce make-up nebo parfém není úplně košer, pokud o to sama nepožádá. Mnohem lepší volbou, pokud vám jde o její zdraví, je třeba masáž, od rozmasírování (někdy i léta!) nevědomky zablokovaných míst po reflexně-terapeutické masáže. Jednou z dalších oblíbených možností je pobyt v solné jeskyni. Je velmi prospěšný pro celkové zdraví organizmu, posiluje imunitu a má širokou škálu léčebných účinků. 

4. Adrenalinové zážitky

Adrenalinové zážitky si jako dárky získávají svoji popularitu již delší dobu a není se čemu divit. Nedokážu si představit muže, který by odmítl jízdu v McLarenu s více než 500 koni pod kapotou. Další dobrou volbou může být let balónem, který se opravdu nehodí pouze pro osoby se závratí. Jako exkluzivitu pro opravdové dobrodruhy doporučuji výlet do Černobylu, kde se podíváte jak do města Pripjať, tak do areálu samotné jaderné elektrárny. Pro aktvinější jedince nebo jako skupinový dárek třeba pro kolegy může zase dobře posloužit paintball. 

5. Jídlo 

Naopak toto je kategorie dárků se kterou nikoho urazit nemůžete. Jídlo máme rádi všichni, stačí se jen trefit do té správné chuti. Vybírat můžete z široké nabídky všech různých chutí: od kvalitních burgerů, k pořádnému masu a nakonec si můžete život osladit v cukrárně u kávy a dobrých sladkostí. Pro opravdové fajnšmekry doporučujeme vybrat degustační menu. A samozřejmě se nezapomíná ani na vegetariány

Teď, když už od nás máte inspiraci, můžete potěšit sami sebe nějakou chvílí klidu, třeba pod rukami profesionálního maséra.