zobrazit vše z Krása

2899 Kč liftingové procedury pro Vaše omlazení

Zázračné liftingové procedury pro Vaše omlazení – Thermage CPT – ošetření celého obličeje včetně horní části krku, nebo Ultheralift HIFU.

ověřeno zákazníky liftingové procedury pro Vaše omlazení
O tuto nabídku se právě zajímá 16 lidí.

2899 Kč liftingové procedury pro Vaše omlazení

Zázračné liftingové procedury pro Vaše omlazení – Thermage CPT – ošetření celého obličeje včetně horní části krku, nebo Ultheralift HIFU.

ověřeno zákazníky liftingové procedury pro Vaše omlazení

2899 Kč

Sleva 86%

Původně 20000 Kč

1 zákazníků

Koupit

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu: 43944
od DNES do 31.03.2019

THERMAGE: 

Ronia Clinique: Centrum estetické péče
V jámě 8/1371
110 00 Praha 1
Tel.: 777 272 667

Vstup průchodem vedle pizzerie Bibita Nuova, kolem zahrádky až ke schodům, dveře v 1. patře (hned nad schodištěm) Výborná dopravní dostupnost (u Václavského náměstí), do 5 minut chůze od metra Můstek a Muzeum, nebo pár kroků od tramvajové zastávky Vodičkova a Václavské náměstí (Tram 3, 9, 14 a 24)

ULTHERALIFT:

Ronia Clinique
Ostrovského 16/11
150 00 Praha 5

Rezervace: 777 272 667
Web:  www.roniaclinique.cz
Email: infoandel@salonronia.cz

Jak se k nám dostanete: 1 minuta chůze od metra Anděl. Automobil můžete zaparkovat zdarma v přilehlých ulicích, např. Stroupežnického či Radlická, v OC Nový Smíchov a nebo na 1 minutu vzdáleném placeném parkovišti Po vstupu do domu se dejte prvními dveřmi doprava, kde naleznete zvonek, zadejte prosím *102. Po vstupu do chodby se jedná o předposlední dveře vlevo

Pracovní doba (po objednání):

 • Po - Ne: 9:00 - 21.00 hod.
Poskytovatel:
Ronia 21, s.r.o.
IČ: 02978806

Další slevy z kategorie Krása

78% zákazníků doporučuje (54 hodnocení)

Zázračné liftingové procedury pro Vaše omlazení – Thermage CPT – ošetření celého obličeje včetně horní části krku, nebo Ultheralift HIFU!

 • Ošetření celého obličeje (včetně horní části krku)
 • Zpevnění kontur
 • Zlepšení textur celé tváře
 • Redukce vrásek a povadlé pokožky
 • Vytažení povislých tváří a vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
 • Zjemnění nosoretní rýhy
 • Zmenšení podbradku a spodní části obličeje 
 • Délka ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy a typu pleti
 • Ošetření provádí vyškolený certifikovaný personál
 • Individuální přístup dle věku, pohlaví a zdravotního stavu

Zobrazit celý popis

Zázračné liftingové procedury pro Vaše omlazení – Thermage CPT – ošetření celého obličeje včetně horní části krku, nebo Ultheralift HIFU!

 • Ošetření celého obličeje (včetně horní části krku)
 • Zpevnění kontur
 • Zlepšení textur celé tváře
 • Redukce vrásek a povadlé pokožky
 • Vytažení povislých tváří a vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
 • Zjemnění nosoretní rýhy
 • Zmenšení podbradku a spodní části obličeje 
 • Délka ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy a typu pleti
 • Ošetření provádí vyškolený certifikovaný personál
 • Individuální přístup dle věku, pohlaví a zdravotního stavu

Za nákup jednoho poukazu si zákazník vybere ošetření na preferovaném přístroji:

 • Thermage CPT – lifting celého obličeje a horní části krku
 • UltheraLift HIFU – kompletní liftingové ošetření celého obličeje

Podmínky využití poukazu:

 • Určeno pro ženy i muže od 21 let
 • Nutná rezervace předem

CPT Thermage

CPT Thermage nabízí převratnou novinku v oblasti omlazování. Je to první neinvazivní způsob omlazení pleti s výsledkem srovnatelným s chirurgickým zákrokem, a to bez injekcí, jakkoli narušené pokožky, bez lokálních anestetik. Vypnutí, konturování a rozzáření pokožky proběhne během jediného ošetření.

Jedná se o metodu hloubkového radioliftingu. Ta spočívá v ošetření kůže a podkoží. Monopolární radiofrekvenční energie, která proniká hluboko do podkoží, působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. CPT Thermage tyto buňky stimuluje a následně dochází k tvorbě nových vláken již čtyři týdny po ošetření. Dochází tak k restartování a oživení tvorby kolagenu a pokožka opět získává mladistvý vzhled přirozenou cestou a obnovuje svou pevnost a pružnost. Zásadní výhoda této metody je, že obnova tvorby těchto vláken není jednorázová a nekončí po oněch čtyřech týdnech. K tvorbě dochází dál po období půl roku až rok po zákroku. Mladistvější výraz ošetřené pokožky trvá několik let. Další výhodou je, že po zákroku není povrch pokožky nijak poškozen a klient může prakticky ihned pokračovat v normálním běžném životě, bez zásadních omezení. K tomuto restartu dochází již po jediném ošetření.

Pokožka získá zpět pevnost, mladistvější barevný tón a pružnost. Klienti, kteří podstoupili tuto metodu, svou ošetřenou pokožku charakterizují jako mladistvou a zdravou. Bezprostředně po výkonu je pokožka na povrchu jemnější a pevnější na dotek. K zásadnějšímu a hlubšímu zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Celkový výsledek je možno vidět 3 až 6 měsíců po ošetření a efekt omlazení pokožky je zřetelný několik let.

Tato metoda je velmi efektivní pro všechny typy pleti i pokožky. Nejčastěji se využívá pro omlazení a vypnutí obličeje, dekoltu a oblasti  v okolí lícních kostí. Velmi často je také vyžadována pro zmenšení podbradku a zpevnění kontur spodní části obličeje. Je velmi vhodná také pro korekce vrásek v okolí rtů, omlazení očního okolí, zjemnění nosoretní rýhy či zpevnění kůže v oblasti víček a zmenšení váčků. Pomáhá také při odstranění tzv. pokleslých víček.

Metoda CPT Thermage je vhodná ale pro omlazení celého těla. Velmi hojně je využívána k zamezení projevů celulitidy. Vhodná je i pro zpevnění šíje nebo pro vypnutí kůže na břiše u žen po porodu a lze ji úspěšně aplikovat i po velké ztrátě hmotnosti. Pomáhá řešit i projevy stárnutí a vypnutí vnitřní strany paží, předloktí a stehen. 

Délka celého ošetření je přímo závislá na velikosti ošetřované plochy a typu pleti. Pro správný účinek postačí jediné ošetření. Benefitem je, že výsledek není krátkodobý, ale je dlouhotrvající.

Podstoupení tohoto ošetření nevyžaduje žádné vyšetření ani laboratorní analýzy. Na proceduru není nutné přijít odlíčená. Náš personál vás na místě odlíčí a připraví pleť k ošetření. Při ošetření může klient cítit drobné štípnutí. Jeho intenzita záleží na citlivosti pokožky, ale v žádném případě se nejedná o bolestivé ošetření vyžadující pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla. Může dojít k drobnému zarudnutí, které je ale krátkodobé.

Kontraindikace

Těhotenství, Kojení, Otevřená zranění v ošetřované oblasti, Tetování, Herpes, Akutní zánět, Fotoepilepsie a další neurologické poruchy, Aktivní implantáty (např. srdeční kardiostimulátor), diabetes, onemocnění srdce, Vážné choroby kůže a podkožního vaziva, Rakovina, Akutní onemocnění léčená antibiotiky, Imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, dále tetování v oblasti ošetření; jakkoli zanícená nebo poškozená pokožka.

HIFU UltheraLift

Představujeme vám zbrusu nový revoluční neinvazivní přístroj HIFU UltheraLift, který byl vyvinut ve spolupráci s americkými klinikami. Princip tohoto stroje funguje na bázi zaměření frakční ultrazvukové sondy na konkrétní bod. Tato sonda vysílá vlny, přesně cílené impulzy do hloubky 4-5mm pod pokožku. Ta reaguje stažením a díky tomu se v ní začne vytvářet nový kolagen a pleť se viditelně vypíná a zpevňuje. HIFU tedy neřeší problém zvenku, ale zevnitř. Výhodou ošetření je, že tvorba kolagenu probíhá nadále po zákroku po dobu až 5 let. Je tedy se srovnáním chirurgického zákroku stejně účinná. Ošetření lze použít na celý obličej, tedy obočí, vrásky kolem úst, ale i dekolt a také na zpevnění tělesných partií, jakou jsou oblasti kolen, paží či povadlého břicha.

Působením UltheraLift dojde v místě ošetřeného podkoží k vytvoření husté 3D matrice koagulačních bodů, které vyvolají postupné zpevňování podpůrné tkáně. Ve vašem podkoží se totiž začne tvořit kolagen, díky kterému se bude vaše pleť sama postupně vypínat. Ošetření je k vašemu organismu šetrné, a tak se provádí pouze ambulantně, tedy bez nutnosti hospitalizace.

Průběh ošetření:

Na požadovanou partii se přiloží hlavice sondy, která detailně zkoumá přesnou část pokožky. Ultrazvukovou hlavicí následně ošetřující vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky 4–5 mm podpůrné tkáně – dosahují těch nejlepších liftingových výsledků. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.

Během ošetření zaznamenaly 2 procenta klientek nepříjemné pocity, které jsou ale výsledkem správně zacíleného ultrazvuku. Při těchto pocitech se může klientka domluvit s ošetřujícím na zmenšení intenzity. Zákrok je prováděn neoperativně, tudíž nebezpečí je takřka nulové a velmi šetrné.

Přesto většina klientek pozoruje viditelné změny ihned po ošetření. Jediné viditelné nežádoucí změny, které se můžou u některých klientek objevit, jsou začervenání a mírně oteklá pokožka, což během dne odezní. Celkový výsledek je možno vidět 3-6 měsíců po ošetření a efekt omlazení pokožky je zřetelný až 5 let.

Ošetření lze provádět během celého roku a není nijak omezující, je tedy možné pokračovat ve svých běžných aktivitách. Podstoupit ho může každý, kdo na sobě pozoruje povolenou a ochabující pleť. Viditelné výsledky jsou již po jednom ošetření. Délka celého ošetření záleží na velikosti ošetřované partie.

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu:
od DNES do 31.03.2019

Poskytovatel:

Ronia 21, s.r.o.

IČ: 02978806

THERMAGE: 

Ronia Clinique: Centrum estetické péče
V jámě 8/1371
110 00 Praha 1
Tel.: 777 272 667

Vstup průchodem vedle pizzerie Bibita Nuova, kolem zahrádky až ke schodům, dveře v 1. patře (hned nad schodištěm) Výborná dopravní dostupnost (u Václavského náměstí), do 5 minut chůze od metra Můstek a Muzeum, nebo pár kroků od tramvajové zastávky Vodičkova a Václavské náměstí (Tram 3, 9, 14 a 24)

ULTHERALIFT:

Ronia Clinique
Ostrovského 16/11
150 00 Praha 5

Rezervace: 777 272 667
Web:  www.roniaclinique.cz
Email: infoandel@salonronia.cz

Jak se k nám dostanete: 1 minuta chůze od metra Anděl. Automobil můžete zaparkovat zdarma v přilehlých ulicích, např. Stroupežnického či Radlická, v OC Nový Smíchov a nebo na 1 minutu vzdáleném placeném parkovišti Po vstupu do domu se dejte prvními dveřmi doprava, kde naleznete zvonek, zadejte prosím *102. Po vstupu do chodby se jedná o předposlední dveře vlevo

Pracovní doba (po objednání):

 • Po - Ne: 9:00 - 21.00 hod.

Dotazy ke slevě

Máte dotaz? Zeptejte se nás

2899 Kč 86% 20000 Kč 1

Recenze - Ronia Clinique

2.9.2018 12:49
Hodnocení slevy „epilace vybraných částí těla: podpaží, lýtka nebo brazilka“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Vse bylo v poradku.
9.7.2018 11:27
Hodnocení slevy „epilace vybraných částí těla: podpaží, lýtka nebo brazilka“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Byla jsem spokojená, nebylo problém domluvit se na termínu, ošetření bylo rychlé a výsledek byl znát.
Všechna hodnocení zařízení

Mohlo by potěšit vás nebo vaše blízké

Svíčka tulipán

189 Kč svíčka tulipán

Slever.cz
Expedice do 24h
 • Původně 379 Kč
 • Slever cena 189 Kč
 • Sleva 50 %

Hýčkání a relaxace

749 Kč hýčkání a relaxace v délce 170 minut

Provereno zakazniky
 • Původně 3500 Kč
 • Slever cena 749 Kč
 • Sleva 79 %

Dámská peněženka

299 Kč peněženka na mince a kreditní karty

Slever.cz
Expedice do 24h
 • Původně 598 Kč
 • Slever cena 299 Kč
 • Sleva 50 %