zobrazit vše z Služby

159 Kč rozbor čaker a mnoho dalšího

Rozbor čaker. Zajímá vás vaše osobnost? Proč se vám v životě nedaří? Kde si blokujete energii?

ověřeno zákazníky rozbor čaker a mnoho dalšího
O tuto nabídku se právě zajímá 36 lidí.

159 Kč rozbor čaker a mnoho dalšího

Rozbor čaker. Zajímá vás vaše osobnost? Proč se vám v životě nedaří? Kde si blokujete energii?

ověřeno zákazníky rozbor čaker a mnoho dalšího

159 Kč

Sleva 55%

Původně 350 Kč

47 zákazníků

Nákupem získáte 1 kredit

Koupit

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu: 41833
od DNES do 31.03.2018

Kranti Niritya

tel: 774661829
email: krantiniritya@gmail.com
web: www.kranti.cz

Poskytovatel:
Irena Guthová
IČ: 46752544

Další slevy z kategorie Služby

96% zákazníků doporučuje (68 hodnocení)

Online vhled do čaker

Zobrazit celý popis

Online vhled do čaker

 • Emailem obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, vysvětlení a doporučení drahých kamenů pro vaši osobnost, určení éterických olejů

Podmínky využití poukazu:

 • Po obdržení poukazu vyplňte formulář
 • V co nejbližší době, nejdéle do 1 měsíce od zaslání údajů vám bude zaslána publikace s obrázky, s léčivým obrázkem, v souboru PDF o 15 stránkách jako příloha na váš e-mail. (Ve většině případů je vyhotovení publikace provedeno v kratší lhůtě)
 • Zajímá vás, ve kterých čakrách máte zablokovanou energii, která způsobuje to, že se vám v životě nedaří, že máte málo vnitřní síly, nedostatek financí, problémy v lásce či potíže se zdravím, nebo chcete jen vědět stav vašich čaker? 
 • Využijte naši akci Vhled do čaker – e-mailem obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, pochopíte souvislosti. Dostanete doporučení a vysvětlení jak čakry odblokovat
 • Doporučím vám vhodné drahé kameny, které budou přímo pro vaši harmonizaci osobnosti. Vyberu vám éterické oleje, které pomáhají harmonizovat vaše bloky na čakrách. Dostanete mnoho dalších informací o čakrách

Zajímá vás vaše osobnost? Proč se vám v životě nedaří? Kde si blokujete energii?

Vhled do čaker obdržíte v podobě publikace o 15ti stranách ve formátu PDF v příloze vašeho e-mailu. V publikaci obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, vysvětlení a doporučení drahých kamenů pro vaši osobnost, určení éterických olejů, vzkaz z karet a doporučení pro harmonizaci čaker. 

Online vhled do čaker

Emailem obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, vysvětlení a doporučení drahých kamenů pro vaši osobnost, určení éterických olejů.

Slovo ČAKRA pochází ze sánskrtu a znamená kolo nebo disk. Hinduistické texty, zabývající se prouděním energie v lidském těle, používají tento výraz pro centra v našem těle, která mají schopnost přijímat energii, určitým způsobem ji přetvářet a opět vyzařovat. Čakry nestojí samostatně, navzájem odděleny, naopak jsou propojeny sítí "kanálů", takže kvalita fungování jedné z čaker se nutně odrazí i na ostatních.

Některé staré (indické, tibetské a další) texty uvádějí, že na lidském těle je až 88 000 čaker, přičemž 7 je hlavních, asi 40 vedlejších a ostatní jsou menšího významu. Čakry většiny lidí mají obvykle průměr cca 10 cm, při duchovním rozvoji člověka se čakry rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější.

Tradičně se uvádí SEDM HLAVNÍCH ČAKER, umístěných nad sebou ve středu trupu. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována do nitra čaker. Když se změní směr otáčení, energie proudí z čaker ven. Jednotlivé čakry se otáčejí buď doleva nebo doprava. Pozoruhodné je, že čakry, které se u muže otáčejí doprava (ve směru hodinových ručiček), se u ženy točí doleva a naopak. Směr otáčení se také mění od čakry k čakře.

První - základní čakra muže se otáčí doprava (ženy doleva), druhá čakra muže doleva (ženy doprava), a tak dále. Pravotočivost a levotočivost čaker se střídají a tvarují muže a ženu rozdílným způsobem, což vede k doplňování energií v každé životní oblasti a k vyvážení jin a jang.

Blokace čaker

Někdy mohou být některé, většina, výjímečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit (u blokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná). Tyto blokace mohou být nejčastěji způsobeny strachem, zklamáním, napětím, šokem, negativními vlivy na člověka z okolí a podobně.

Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně (takovéto frekvence vibrací se nacházejí například u drahokamů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů apod.).

Existuje mnoho způsobů, jak zjistit možnou blokaci jednotlivých čaker. Nejjednodušší, spolehlivé a "snadno" proveditelné jsou asi tyto způsoby: kyvadlo, vycítění rukama a pozorování aury.

Pozorování aury však většinou není možné bez předchozího nácviku a tréninku a zatím ne každý dokáže auru vidět (i když tato dovednost je dána do vínku každému). Podobné je to i s "osaháváním" čaker rukama, kdy můžeme cítit sílu proudící energie. Nejvhodnější a nejjednodušší je tedy použití kyvadla. Harmonická čakra způsobuje velké kruhy, opisovány ve směru otáčivého pohybu čakry, nad narušenou čakrou kyvadélko opisuje kruhy malé nebo dokonce žádné.

Síla drahých kamenů

Síla drahých kamenů byla od nepaměti využívána v léčitelství a magii kultur po celém světě. Nejstarší a nejvíce propracované nauky o léčivém využití drahých kamenů v Evropě vznikly v helenistickém Egyptě. Vlastní egyptská tradice pojmula vědění ostatních národů starověku a vyvinula komplikovaný systém, dodnes torzovitě zachovaný v tzv. magických papyrech. Především z bývalé Mezopotámie pocházelo silné sepjetí s astrologií, ostatní národy přidaly svá božstva a mytologii. Síla drahého kamene se běžně zvyšovala několika faktory. Z hlediska postavení hvězd bylo pro účinek drahého kamene důležité, kdy byl amulet zhotoven. Vyryté nápisy a obrázky pak byly magickými formulemi, které určovaly a zajišťovaly konkrétní oblast působení amuletu.

Éterické oleje

Éterické oleje působí pozitivně na nejrůznější nemoci těla, ale také působí na psychiku. Na emoční úrovní dokáží odbourat stres, zmírnit depresi, celkově zlepšit náladu či zlepšit koncentraci. Éterické, neboli též esenciální oleje svými silnými aromaterapeutickými účinky působí pozitivně při dýchacích potížích, snížené imunitě, proti nejrůznějším infekcím a zánětům, či trávicím potížím. Působí též k pročištění vzduchu a proti nejrůznějším pachům.

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu:
od DNES do 31.03.2018

Poskytovatel:

Irena Guthová

IČ: 46752544

Kranti Niritya

tel: 774661829
email: krantiniritya@gmail.com
web: www.kranti.cz

Dotazy ke slevě

Máte dotaz? Zeptejte se nás

159 Kč 55% 350 Kč 47

Recenze - Irena Guthová

10.12.2017 19:19
Dáša Hlavová
Hodnocení slevy „rozbor čaker a mnoho dalšího“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
velmi zajímavé
29.11.2017 12:02
Hodnocení slevy „Rozbor čaker a průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker.“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Všechno šlo hladce a po zaplacení bylo doručeno vše, co mělo být doručeno. Jsem spokojen.
Všechna hodnocení zařízení

Mohlo by potěšit vás nebo vaše blízké

Obal na deštníky do auta

139 Kč obal na deštníky do auta

Slever.cz
Expedice do 24h
 • Původně 278 Kč
 • Slever cena 139 Kč
 • Sleva 50 %

Otvírák na pivo

129 Kč otvírák na pivo

Slever.cz
Expedice do 24h
 • Původně 259 Kč
 • Slever cena 129 Kč
 • Sleva 50 %

Fotoplátno

od 149 Kč fotoplátna - na výběr 5 rozměrů

Provereno zakazniky
 • Původně 299 Kč
 • Slever cena 149 Kč
 • Sleva 50 %