zobrazit vše z Služby

159 Kč rozbor čaker a mnoho dalšího

Zajímá vás vaše osobnost? Rozbor čaker - emailem obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, vysvětlení a doporučení drahých kamenů pro vaši osobnost, určení éterických olejů a mnoho dalšího Vám bude zasláno emailem na 13 stranách.

ověřeno zákazníky rozbor čaker a mnoho dalšího
O tuto nabídku se právě zajímají 4 lidé.

159 Kč rozbor čaker a mnoho dalšího

Zajímá vás vaše osobnost? Rozbor čaker - emailem obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, vysvětlení a doporučení drahých kamenů pro vaši osobnost, určení éterických olejů a mnoho dalšího Vám bude zasláno emailem na 13 stranách.

ověřeno zákazníky rozbor čaker a mnoho dalšího

159 Kč

Sleva 55%

Původně 350 Kč

55 zákazníků

Nákupem získáte 1 kredit

Koupit

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu: 41325
od DNES do 30.06.2017

Kranti Niritya

tel: 774661829
email: krantiniritya@gmail.com
web: www.kranti.cz

Poskytovatel:
Irena Guthová
IČ: 46752544

Další slevy z kategorie Služby

96% zákazníků doporučuje (54 hodnocení)

Online vhled do čaker

Zobrazit celý popis

Online vhled do čaker

 • Emailem obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, vysvětlení a doporučení drahých kamenů pro vaši osobnost, určení éterických olejů

Podmínky využití poukazu:

 • Po obdržení poukazu vyplňte formulář
 • Do 1 měsíce od zaslání údajů vám bude zaslána publikace s obrázky, s léčivým obrázkem, v souboru PDF o 13 stránkách jako příloha na váš email. (Ve většině případů je vyhotovení publikace provedeno v kratší lhůtě)

Zajímá vás, ve kterých čakrách máte zablokovanou energii, která způsobuje to, že se vám v životě nedaří, že máte málo vnitřní síly, nedostatek financí, problémy v lásce či potíže se zdravím, nebo chcete jen vědět stav vašich čaker

Využijte naši akci Vhled do čaker - emailem obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, pochopíte souvislosti. Dostanete doporučení a vysvětlení jak čakry odblokovat.

Doporučím vám vhodné drahé kameny, které budou přímo pro vaši harmonizaci osobnosti. Vyberu vám éterické oleje, které pomáhají harmonizovat vaše bloky na čakrách. Dostanete mnoho dalších informací o čakrách. Publikace o 13 ti stranách s vaším vhledem a doporučení, vám bude zaslána emailem!

Slovo ČAKRA pochází ze sánskrtu a znamená kolo nebo disk. Hinduistické texty, zabývající se prouděním energie v lidském těle, používají tento výraz pro centra v našem těle, která mají schopnost přijímat energii, určitým způsobem ji přetvářet a opět vyzařovat. Čakry nestojí samostatně, navzájem odděleny, naopak jsou propojeny sítí "kanálů", takže kvalita fungování jedné z čaker se nutně odrazí i na ostatních.

Některé staré (indické, tibetské a další) texty uvádějí, že na lidském těle je až 88 000 čaker, přičemž 7 je hlavních, asi 40 vedlejších a ostatní jsou menšího významu. Čakry většiny lidí mají obvykle průměr cca 10 cm, při duchovním rozvoji člověka se čakry rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější.

Tradičně se uvádí SEDM HLAVNÍCH ČAKER, umístěných nad sebou ve středu trupu. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována do nitra čaker. Když se změní směr otáčení, energie proudí z čaker ven. Jednotlivé čakry se otáčejí buď doleva nebo doprava. Pozoruhodné je, že čakry, které se u muže otáčejí doprava (ve směru hodinových ručiček), se u ženy točí doleva a naopak. Směr otáčení se také mění od čakry k čakře.
První - základní čakra muže se otáčí doprava (ženy doleva), druhá čakra muže doleva (ženy doprava), a tak dále. Pravotočivost a levotočivost čaker se střídají a tvarují muže a ženu rozdílným způsobem, což vede k doplňování energií v každé životní oblasti a k vyvážení jin a jang.

BLOKACE ČAKER

Někdy mohou být některé, většina, výjímečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit (u blokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná). Tyto blokace mohou být nejčastěji způsobeny strachem, zklamáním, napětím, šokem, negativními vlivy na člověka z okolí a podobně.

Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně (takovéto frekvence vibrací se nacházejí například u drahokamů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů apod.).

Existuje mnoho způsobů, jak zjistit možnou blokaci jednotlivých čaker. Nejjednodušší, spolehlivé a "snadno" proveditelné jsou asi tyto způsoby: kyvadlo, vycítění rukama a pozorování aury.

Pozorování aury však většinou není možné bez předchozího nácviku a tréninku a zatím ne každý dokáže auru vidět (i když tato dovednost je dána do vínku každému). Podobné je to i s "osaháváním" čaker rukama, kdy můžeme cítit sílu proudící energie. Nejvhodnější a nejjednodušší je tedy použití kyvadla. Harmonická čakra způsobuje velké kruhy, opisovány ve směru otáčivého pohybu čakry, nad narušenou čakrou kyvadélko opisuje kruhy malé nebo dokonce žádné.

SÍLA DRAHÝCH KAMENŮ

Síla drahých kamenů byla od nepaměti využívána v léčitelství a magii kultur po celém světě. Nejstarší a nejvíce propracované nauky o léčivém využití drahých kamenů v Evropě vznikly v helenistickém Egyptě. Vlastní egyptská tradice pojmula vědění ostatních národů starověku a vyvinula komplikovaný systém, dodnes torzovitě zachovaný v tzv. magických papyrech. Především z bývalé Mezopotámie pocházelo silné sepjetí s astrologií, ostatní národy přidaly svá božstva a mytologii. Síla drahého kamene se běžně zvyšovala několika faktory. Z hlediska postavení hvězd bylo pro účinek drahého kamene důležité, kdy byl amulet zhotoven. Vyryté nápisy a obrázky pak byly magickými formulemi, které určovaly a zajišťovaly konkrétní oblast působení amuletu.

ÉTERICKÉ OLEJE

Éterické oleje působí pozitivně na nejrůznější nemoci těla, ale také působí na psychiku. Na emoční úrovní dokáží odbourat stres, zmírnit depresi, celkově zlepšit náladu či zlepšit koncentraci. Éterické, neboli též esenciální oleje svými silnými aromaterapeutickými účinky působí pozitivně při dýchacích potížích, snížené imunitě, proti nejrůznějším infekcím a zánětům, či trávicím potížím. Působí též k pročištění vzduchu a proti nejrůznějším pachům.

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu:
od DNES do 30.06.2017

Poskytovatel:

Irena Guthová

IČ: 46752544

Kranti Niritya

tel: 774661829
email: krantiniritya@gmail.com
web: www.kranti.cz

Dotazy ke slevě

Máte dotaz? Zeptejte se nás

159 Kč 55% 350 Kč 55

Recenze - Irena Guthová

17.5.2017 09:04
Hodnocení slevy „rozbor čaker a mnoho dalšího“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Podpora skvělá, po zaplacení ihned zaslán voucher. Po vyplněné formuláře brzká odpověď. Dnes jsem obdžela Výklad a rozbor čaker. Jsem spokojena, pravdivé..... paráda, otevřelo mi to oči.... děkuji. Mrocková
16.5.2017 00:27
Martin
Hodnocení slevy „rozbor čaker a mnoho dalšího“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Tento rozbor byl další ze zrcadel, které jsem dovolil nastavit sám sobě. :-) Souhlasím s výkladem, děkuji!
Všechna hodnocení zařízení

Mohlo by potěšit vás nebo vaše blízké

Paintball

166 Kč paintball v bývalé vojenské základně v Benešově u Prahy

Provereno zakazniky
 • Původně 400 Kč
 • Slever cena 166 Kč
 • Sleva 59 %

Bělení zubů bez peroxidu

450 Kč bezbolestná metoda bělení zubů

Provereno zakazniky
 • Původně 1200 Kč
 • Slever cena 450 Kč
 • Sleva 63 %

Organizér na šperky

95 Kč organizér na šperky

Slever.cz
Expedice do 24h
 • Původně 379 Kč
 • Slever cena 95 Kč
 • Sleva 75 %