zobrazit vše z Služby

od 120 Kč Rozbor čaker a průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker.

Rozbor čaker a průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker. Cítíte, že s vámi není vše v pořádku? Víte, že máte na čakrách bloky, které vám komplikují život? Víte, že blokace čaker je i blokace energie v meridiánech vedoucí k disharmonii a poškozování orgánů?

ověřeno zákazníky Rozbor čaker a průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker.
O tuto nabídku se právě zajímají 3 lidé.

od 120 Kč Rozbor čaker a průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker.

Rozbor čaker a průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker. Cítíte, že s vámi není vše v pořádku? Víte, že máte na čakrách bloky, které vám komplikují život? Víte, že blokace čaker je i blokace energie v meridiánech vedoucí k disharmonii a poškozování orgánů?

ověřeno zákazníky Rozbor čaker a průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker.

od 120 Kč

Sleva 52%

Původně 250 Kč

18 zákazníků

Nákupem získáte 1 kredit

Zvolte si variantu

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu: 43638
od DNES do 30.08.2018

Kranti Niritya

tel: 774661829
email: krantiniritya@gmail.com
web: www.kranti.cz

Poskytovatel:
Irena Guthová
IČ: 46752544

Další slevy z kategorie Služby

96% zákazníků doporučuje (80 hodnocení)

Rozbor čaker

Zobrazit celý popis

Rozbor čaker

Varianta A:  Průvodce procesem harmonizace čaker

 • Cena před: 250 Kč
 • Cena po: 120 Kč

- Do 3 dnů po vyplnění formuláře dostanete e-mail s přílohou Průvodce harmonizací čaker ve formátu PDF o 50ti stranách

Varianta B: Průvodce procesem harmonizace čaker plus Online vhled do čaker

 • Cena před: 600 Kč
 • Cena po: 250 Kč

-  Do 14ti dnů po vyplnění formuláře dostanete e-mail s Online vhledem do čaker v příloze ve formátu PDF o 15ti stranách a průvodce harmonizací čaker ve formátu PDF o 50ti stranách

Podmínky využití poukazu:

Online vhled do čaker

 • Zajímá vás, ve kterých čakrách máte zablokovanou energii, která způsobuje to, že se vám v životě nedaří, že máte málo vnitřní síly, nedostatek financí, problémy v lásce či potíže se zdravím, nebo chcete jen vědět stav vašich čaker?
 • Využijte naši akci Vhled do čaker – e-mailem obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, pochopíte souvislosti.
 • Dostanete doporučení a vysvětlení jak čakry odblokovat.
 • Doporučím vám vhodné drahé kameny, které budou přímo pro vaši harmonizaci osobnosti. Vyberu vám éterické oleje, které pomáhají harmonizovat vaše bloky na čakrách. Dostanete mnoho dalších informací o čakrách

Slovo ČAKRA pochází ze sánskrtu a znamená kolo nebo disk. Hinduistické texty, zabývající se prouděním energie v lidském těle, používají tento výraz pro centra v našem těle, která mají schopnost přijímat energii, určitým způsobem ji přetvářet a opět vyzařovat.

Čakry nestojí samostatně, navzájem odděleny, naopak jsou propojeny sítí "kanálů", takže kvalita fungování jedné z čaker se nutně odrazí i na ostatních.

 

Některé staré (indické, tibetské a další) texty uvádějí, že na lidském těle je až 88 000 čaker, přičemž 7 je hlavních, asi 40 vedlejších a ostatní jsou menšího významu. Čakry většiny lidí mají obvykle průměr cca 10 cm, při duchovním rozvoji člověka se čakry rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější.

Tradičně se uvádí SEDM HLAVNÍCH ČAKER, umístěných nad sebou ve středu trupu. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována do nitra čaker. Když se změní směr otáčení, energie proudí z čaker ven. Jednotlivé čakry se otáčejí buď doleva nebo doprava. Pozoruhodné je, že čakry, které se u muže otáčejí doprava (ve směru hodinových ručiček), se u ženy točí doleva a naopak. Směr otáčení se také mění od čakry k čakře.

První - základní čakra muže se otáčí doprava (ženy doleva), druhá čakra muže doleva (ženy doprava), a tak dále. Pravotočivost a levotočivost čaker se střídají a tvarují muže a ženu rozdílným způsobem, což vede k doplňování energií v každé životní oblasti a k vyvážení jin a jang.

Blokace čaker

Někdy mohou být některé, většina, výjímečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit (u blokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná). Tyto blokace mohou být nejčastěji způsobeny strachem, zklamáním, napětím, šokem, negativními vlivy na člověka z okolí a podobně.

Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně (takovéto frekvence vibrací se nacházejí například u drahokamů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů apod.).

Existuje mnoho způsobů, jak zjistit možnou blokaci jednotlivých čaker. Nejjednodušší, spolehlivé a "snadno" proveditelné jsou asi tyto způsoby: kyvadlo, vycítění rukama a pozorování aury.

Pozorování aury však většinou není možné bez předchozího nácviku a tréninku a zatím ne každý dokáže auru vidět (i když tato dovednost je dána do vínku každému). Podobné je to i s "osaháváním" čaker rukama, kdy můžeme cítit sílu proudící energie. Nejvhodnější a nejjednodušší je tedy použití kyvadla. Harmonická čakra způsobuje velké kruhy, opisovány ve směru otáčivého pohybu čakry, nad narušenou čakrou kyvadélko opisuje kruhy malé nebo dokonce žádné.

Průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker 

Cítíte, že s vámi není vše v pořádku?

Víte, že máte na čakrách bloky, které vám komplikují život? Víte, že blokace čaker je i blokace energie v meridiánech vedoucí k disharmonii a poškozování orgánů?

Zkoušíte harmonizaci čaker a přišel by vám vhod každodenní průvodce?

Objednejte si Průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker.

Dostanete 50 stránkovou publikaci ve formátu PDF. Pokyny jak provádět harmonizaci. Na každý den list s pokyny a jedna mandala na vybarvení. Celkem 21 denních pokynů a 21 předloh- mandal na vybarvení. Závěrečný list na zhodnocení vašeho procesu s dalším doporučením.

Neváhejte a převezměte zodpovědnost za to jak se cítíte, jaký život žijete.

Zajímá vás vaše osobnost? Proč se vám v životě nedaří? Kde si blokujete energii?

Vhled do čaker obdržíte v podobě publikace o 15ti stranách ve formátu PDF v příloze vašeho e-mailu. V publikaci obdržíte rozbor vašich čaker osobnosti, diagnostiku vašich bloků, vysvětlení a doporučení drahých kamenů pro vaši osobnost, určení éterických olejů, vzkaz z karet a doporučení pro harmonizaci čaker. 

Síla drahých kamenů

Síla drahých kamenů byla od nepaměti využívána v léčitelství a magii kultur po celém světě. Nejstarší a nejvíce propracované nauky o léčivém využití drahých kamenů v Evropě vznikly v helenistickém Egyptě. Vlastní egyptská tradice pojmula vědění ostatních národů starověku a vyvinula komplikovaný systém, dodnes torzovitě zachovaný v tzv. magických papyrech. Především z bývalé Mezopotámie pocházelo silné sepjetí s astrologií, ostatní národy přidaly svá božstva a mytologii. Síla drahého kamene se běžně zvyšovala několika faktory. Z hlediska postavení hvězd bylo pro účinek drahého kamene důležité, kdy byl amulet zhotoven. Vyryté nápisy a obrázky pak byly magickými formulemi, které určovaly a zajišťovaly konkrétní oblast působení amuletu.

Éterické oleje

Éterické oleje působí pozitivně na nejrůznější nemoci těla, ale také působí na psychiku. Na emoční úrovní dokáží odbourat stres, zmírnit depresi, celkově zlepšit náladu či zlepšit koncentraci. Éterické, neboli též esenciální oleje svými silnými aromaterapeutickými účinky působí pozitivně při dýchacích potížích, snížené imunitě, proti nejrůznějším infekcím a zánětům, či trávicím potížím. Působí též k pročištění vzduchu a proti nejrůznějším pachům.

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu:
od DNES do 30.08.2018

Poskytovatel:

Irena Guthová

IČ: 46752544

Kranti Niritya

tel: 774661829
email: krantiniritya@gmail.com
web: www.kranti.cz

Dotazy ke slevě

Máte dotaz? Zeptejte se nás

od 120 52% 250 Kč 18

Recenze - Irena Guthová

1.8.2018 13:31
Hodnocení slevy „Rozbor čaker a průvodce 21 denním procesem harmonizace čaker.“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Spokojenost. Vřele doporučuji ☺.
20.7.2018 09:41
Jana
Hodnocení slevy „rozbor čaker a mnoho dalšího“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Naprostá spokojenost.
Všechna hodnocení zařízení

Mohlo by potěšit vás nebo vaše blízké

Hledač klíčů

89 Kč Keyfinder - hledač klíčů

Provereno zakazniky
 • Původně 249 Kč
 • Slever cena 89 Kč
 • Sleva 64 %

Slovensko

od 48.5 Kč pobyt u léčivých termálních lázní Podhájska

Provereno zakazniky
 • Původně 90 Kč
 • Slever cena 48.5 Kč
 • Sleva 47 %

Špindlerův Mlýn

od 3390 Kč aktivní dovolená v 3*Hotelu Tři Růže s polopenzí

Provereno zakazniky
 • Původně 6340 Kč
 • Slever cena 3390 Kč
 • Sleva 47 %