zobrazit vše z Pobyty

739 Kč pobyt pro dva v apartmánu Blatský dvůr s pronájmem vodních kol

Malebné Třeboňsko pro dva na 2 dny v útulném komfortním apartmánu Blatský dvůr s pronájmem vodních kol! Nádherná příroda, rybníky, cyklostezky, lázně a mnoho dalšího!!

Ukončená akce

739 Kč pobyt pro dva v apartmánu Blatský dvůr s pronájmem vodních kol

Malebné Třeboňsko pro dva na 2 dny v útulném komfortním apartmánu Blatský dvůr s pronájmem vodních kol! Nádherná příroda, rybníky, cyklostezky, lázně a mnoho dalšího!!

Ukončená akce

739 Kč

Sleva 50%

Původně 1480 Kč

TIP:Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu?

Pokud vám může pobyt uhradit zaměstnavatel nebo potřebujete na pobyt fakturu je postup následující:

 • vytvořte objednávku pobytu na Slever.cz
 • jako způsob platby vyberte FKSP a vyplňte fakturační údaje vašeho zaměstnavatele
 • pokud možnost platby přes FKSP nevidíte, odeberte z košíku objednávky ostatních pobytů
 • žádost o fakturu budu předána pokytovateli slevy, který vám zašle platební údaje
 • po uhrazení budete automaticky informováni a získáte od nás poukaz pro čerpání služeb

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu: 37950
od 15.03.2016 do 30.06.2016

Blatský dvůr
Borkovice 105
okres Tábor

Telefon: +420 731 556 193
Email: farma.Jech@seznam.cz
Web: www.blatsky-dvur.eu

Poskytovatel:
Jiří Jech
IČ: 45000051

zobrazit na mapě GPS: 49.2123500, 14.6537450

Další slevy z kategorie Pobyty

100% zákazníků doporučuje (2 hodnocení)

Romantické Třeboňsko pro dva - sestavte si vlastní délku pobytu - vhodné pro páry i rodiny s dětmi

Balíček obsahuje pro dva na 2 dny (1 noc):

 • 1 x ubytování pro 2 osoby v Apartmánu Blatský dvůr s ubytováním v komfortních apartmánech
 • Všechny apartmány mají vlastní vybavenou kuchyň, ložnici, posezení s televizorem a samozřejmě i koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, bezplatné připojení k Wi-Fi internetu
 • 1 x pronájem vodního kola pro oba na 2 hodiny 
 • Součástí nabídky je i spotřeba elektrické energie, vodné a stočné, turistický poplatek, závěrečný úklid a parkování
 • Přírodní koupaliště je vzdáleno 600 m
 • Bezplatně můžete využívat i kolárnu
 • Parkování - v ceně poukazu je garáž
 • V zahradě jsou pro děti připraveny houpačky, skluzavka a pískoviště
 • Sportovní vyžití v dosahu - cykloturistika, in line bruslení, výlety, koupání v přírodním koupališti nebo 7 km vzdáleném jezeru Vlkov s písečnou pláží
 • Romantické procházky kolem rybníků
 • V okolí i významné kulturní památky
 • Jižní Čechy patří mezi nejnavštěvovanější kouty naší země

Příplatky: doplatek na místě

 • Děti do 2 let (postýlka včetně lůžkovin, vanička a jídelní židlička) se slevou 50 % z plných cen
 • Děti do 2 let (pokud se nepožaduje postýlka, vanička a židlička) zdarma
 • Děti do 10 let se slevou 25 % z plných cen
 • Pes dle plemene 100-200 Kč / noc
 • Rekreační poplatek v ceně

Podmínky využití poukazu: 

 • Poukazy je možno sčítat, pobyt je možno si libovolně prodloužit
 • Závazná rezervace na farma.Jech@seznam.cz (s číslem poukazu) nebo na webových stránkách v sekci kontakt (do poznámky prosím uveďte číslo poukazu)
 • Upozornění: Rezervace provedená skrz rezervační kalendář je platná až v momentě potvrzení termínu hotelem
 • Pro uplatnění poukazu je nutné vzít poukaz vytištěný s sebou!!!
 • Pro volný termín se můžete informovat na tel: 731 556 193
 • Nutné si svůj pobyt rezervovat včas na uvedených kontaktech

Obec Borkovice

7 km západně od Veselí nad Lužnicí leží uprostřed blatských lesů malebná vesnička BORKOVICE. Součástí Borkovic je i osada Jitra s památnou myslivnou. Původní sídlo žpulířů z Jiter bylo přestavěno na myslivnu panství Schwanrzenberků. Z jejích oken vyhlížel do kraje spisovatel Alois Jirásek, když psal svůj román "Proti všem". Malebné statky a chalupy v obci, jsou typickou ukázkou SELSKÉHO BAROKA.Tato architektura vznikla v první polovině 19.století. Objekty jsou zahrnuty jako dědictví minulosti v ochranném programu památkové péče. V Borkovicích leží čtyři rybníčky a nedaleko protéká Blatský potok. Malebná jihočeská vesnička se stává stále častěji cílem turistů. Zveme i Vás na návštěvu a věříme, že se Vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet.

Blatský dvůr

Ubytování Blatský Dvůr Vám nabízí možnost ubytovat se v nádherném kraji jižních Čech, v okolí známé rybníkářské oblasti Třeboňska.

Poznejte překrásnou lokalitu uprostřed přírody Třeboňska. Ubytování Blatský dvůr Vám učaruje. Dvůr se nachází ve velmi dobré dostupnosti, ale zároveň ukryt před okolním ruchem. Díky tomu si můžete dovolenou v jižních Čechách užít intenzivněji. V okolí je možnost bohatého sportovního vyžití a návštěvy mnoha kulturních památek a měst.

Ubytování je řešeno formou šestnácti apartmánů. Všechny apartmány dvora mají vlastní kuchyň zařízenou vším potřebným. Apartmány mají jednu případně dvě ložnice - dle velikosti a počtu lůžek. V apartmánu je posezení s televizorem. Dále je součástí každého apartmánu, koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

K dispozici je venkovní posezení pod pergolou s ohništěm v zahradě, což k ubytování Jižní Čechy také jistě patří. 

Pro milovníky cykloturistiky jsme připravili uzamykatelnou kolárnu což návštěvníci penzionu Blatský dvůr na Třeboňsku jistě ocení.

Nabízíme Vám cyklotrasy jižní Čechy i trochu jinak - tedy po řece Lužnici na vodních kolech. Překrásný výlet po řece se stane nejlepším zážitkem Vašeho pobytu a pokud ubytování objednáte získáte půjčovné zdarma což penziony Jižní Čechy nenabízí.

V zahradě ubytování jsou pro děti připraveny houpačky, skluzavka a pískoviště. V parných dnech přijde vhod přírodní koupaliště nebo 7km vzdálené jezero Vlkov s písečnou pláží.

Ubytování s dětmi je u nás velice příjemné, neboť je dětem k dispozici rozlehlá oplocená zahrada, jakou se penziony Jižní Čechy mohou jen málokdy pochlubit.

Aktivity

Během pobytu pro vás bude připravena i neobvyklá zábava v podobě jízdy na vodních kolech!

Nově asfaltované silnice kolem Blatského dvora přímo lákají na in-line bruslení nebo cykloturistiku. Projeďte se Třeboňskou pánví – krajem okouzlujících rybníků.

Lesy ve kterých je Blatský dvůr zasazen přináší nejen místo na krásné procházky přírodou, ale nabízí i spousty hub, borůvek a dalších plodů lesa. Samozřejmě věříme, že pobyt u nás bude nezapomenutelným zážitkem a zařadíte se mezi bezpočet našich stálých hostů.

Tipy na výlet:

Lázeňské město Třeboň

K výletu do Třeboně nepatří jen vyhlášené kapří speciality v některé z mnoha restaurací, ale také prohlídka renesančního zámku a vybrat si můžete z několika prohlídkových tras. V Třeboni se můžete vydat na výlet kolem Světa a za pár hodin být zpět. Rybník Svět s rozlohou 201 ha slouží k letní rekreaci a jako středisko vodních sportů, ale na kole nebo pěšky se můžete vydat i do odlehlejších míst Třeboňské rybniční soustavy. A protože Třeboň je známá také díky rašelinným lázním, můžete si tu dopřát báječný odpočinek ve dvou lázeňských domech.

Borkovická blata

Procházkou po této stezce (délka 5,5 km, cca 2 hodiny) se seznámíte s krásnou a ojedinělou blatskou přírodou, její florou a faunou a také se něco dozvíte o těžbě rašeliny a o rekultivaci této oblasti. Blata jsou krásná v každém ročním období.

Věžní muzejíčko v Soběslavi

Hlavní část expozice tvoří 7 strojů věžních hodin, nejstarší pochází z 15. století. Budovaná zvonařská expozice se zaměřuje na předměty nalezené ve věži, které dokumentují trochu zašlou slávu zvonů soběslavské věže. Také poodhaluje připravovaný nový zvon Petr Vok. 

Zámek Červená Lhota

Vodní zámek Červená Lhota drží prim v počtu pohádek a filmů zde natočených, jako např. Zlatovláska, O zatoulané princezně, O kráse a štěstí či Princezna na hrášku. Hlavní expozice v interiérech 1. patra představuje autentický byt posledních majitelů, knížat Schönburg-Hartenstein, v podobě, jakou měl po roce 1910, kdy byla dokončena nejmladší přestavba zámku.

Rybník Svět

Věhlasné dílo rybníkáře Jakuba Krčína z Jelčan s plochou 201 ha, dnes oblíbené středisko rekreace a vodních sportů. Na jednom konci hráze láká k návštěvě lázeňské město Třeboň, na druhém novogotická Schwarzenberská hrobka. Kolem rybníku Svět vede naučná stezka.

Schwarzenberská hrobka

V anglickém parku při jihovýchodní straně rybníka Svět, se nachází hrobka Schwarzenberků. Novogotická stavba hrobky ve tvaru pravidelného šestiúhelníků ukrývá prostor kaple, zasvěcené Božskému Vykupiteli. V hrobce leží 26 dvouplášťových rakví s nabalzamovanými těly.

Netradiční prohlídka jihočeských měst

Pestrá nabídka denních, večerních i nočních toulek romantickými zákoutími několika měst. Můžete si vybrat noční prohlídky a strašidelné pověsti Českých Budějovic, večerní toulky bájným Jindřichovým Hradcem, anebo denní, noční či speciální zážitkové prohlídky Českého Krumlova anebo prohlídky stejného města s názvy Krumlovské tajemno a Po stopách duchů.

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu:
od DNES do 30.06.2016

Poskytovatel:

Jiří Jech

IČ: 45000051

Blatský dvůr
Borkovice 105
okres Tábor

Telefon: +420 731 556 193
Email: farma.Jech@seznam.cz
Web: www.blatsky-dvur.eu

zobrazit na mapě GPS: 49.2123500, 14.6537450

Recenze - Apartmány Blatský dvůr

23.10.2014 19:41
Hodnocení slevy „pobyt pro dva v penzionu Blatský dvůr“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Super pecka ,příjemné ,nejkrásnější dovča .... doporučuji
23.10.2014 08:12
Hodnocení slevy „pobyt na 3 nebo 4 dny pro 2 osoby v penzionu Blatský dvůr“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Nedostatečná komunikace ze strany p. Jecha. Nebere telefon a na emaily odpovídá pozdě nebo vůbec. Jinak j Blatský dvůr docela pěkně vybaven až na postele, ty polštáře uvnitř s hroudama vaty nebo co v nich bylo, tak na těch se nedalo skoro vůbec spát a pod pokrývkama byla zima a nic náhradního nebylo k dispozici. Fričová Jaroslava
Všechna hodnocení zařízení

Mohlo by potěšit vás nebo vaše blízké

Kadeřnický balíček

od 129 Kč dámský nebo pánský střih v salonu Lenna

Provereno zakazniky
 • Původně 299 Kč
 • Slever cena 129 Kč
 • Sleva 57 %

Skříňka na klíče kočka

399 Kč skříňka na klíče kočka

Slever.cz
 • Původně 699 Kč
 • Slever cena 399 Kč
 • Sleva 43 %

Přívěsek ve tvaru robota

109 Kč módní přívěsek ve tvaru robota

Slever.cz
Expedice do 24h
 • Původně 298 Kč
 • Slever cena 109 Kč
 • Sleva 63 %