×
1 / 16
×
2 / 16
×
3 / 16
×
4 / 16
×
5 / 16
×
6 / 16
×
7 / 16
×
8 / 16
×
9 / 16
×
10 / 16
×
11 / 16
×
12 / 16
×
13 / 16
×
14 / 16
×
15 / 16
×
16 / 16
zobrazit vše z Pobyty

1999 Kč romantický pobyt pro dva v penzionu Hradní Bašta s romantickou večeří

Romantický pobyt v Bečově nad Teplou v Penzionu Hradní Bašta pro 2 osoby na 3 dny. Čeká Vás komfortní ubytování, snídaně, večeře o 2 chodech při svíčkách a na pokoji překvapení. Užijte si překrásné chvíle ve dvou a nechte se hýčkat.

O tuto nabídku se právě zajímá 53 lidí.

1999 Kč romantický pobyt pro dva v penzionu Hradní Bašta s romantickou večeří

Romantický pobyt v Bečově nad Teplou v Penzionu Hradní Bašta pro 2 osoby na 3 dny. Čeká Vás komfortní ubytování, snídaně, večeře o 2 chodech při svíčkách a na pokoji překvapení. Užijte si překrásné chvíle ve dvou a nechte se hýčkat.

TIP:Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu?

Pokud vám může pobyt uhradit zaměstnavatel nebo potřebujete na pobyt fakturu je postup následující:

 • vytvořte objednávku pobytu na Slever.cz
 • jako způsob platby vyberte FKSP a vyplňte fakturační údaje vašeho zaměstnavatele
 • pokud možnost platby přes FKSP nevidíte, odeberte z košíku objednávky ostatních pobytů
 • žádost o fakturu budu předána pokytovateli slevy, který vám zašle platební údaje
 • po uhrazení budete automaticky informováni a získáte od nás poukaz pro čerpání služeb

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu: 44381
od DNES do 30.06.2019

Penzion a restaurace Hradní bašta
Náměstí 5. května 19
364 64  Bečov nad Teplou

Telefon: +420 353 222 802
GSM: +420 776 382 212
Email: becovskahradni@seznam.cz
Web: www.hradnibasta.cz

Poskytovatel:
Bečovská Hradní s.r.o.
IČ: 27981843

zobrazit na mapě GPS: 50.0847369, 12.8390831

Další slevy z kategorie Pobyty

90% zákazníků doporučuje (51 hodnocení)

3denní romantický pobyt v rodinném prostředí penzionu Hradní bašta s příjemnou atmosférou a mnoha možnostmi k poznávání nejen Bečova nad Teplou a jeho pokladů, ale i blízkého okolí

 • Ubytování pro 2 osoby ve stylových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV a satelitem, wifi
 • Každodenní snídaně pro 2 osoby
 • 1x romantická večeře při svíčkách pro 2 osoby - večeře:
  • 1x kuřecí plátek s bylinkovým máslem a gratinované brambory tří chutí pro 2 osoby
  • 1x jahodový řez pro 2 osoby
 • Překvapení na pokoji
 • Wifi
 • Parkování zdarma
 • Tři letní terasy s úžasným výhledem na hrad, náměstí a do bečovského údolí
 • Hrad Bečov nad Teplou - nachází se zde relikviář svatého Maura - jeho hodnota je srovnatelná s korunovačními klenoty - a máte možnost si ho prohlédnout
 • V okolí husté lesy - ráj pro nadšené houbaře a sběrače lesních plodů
 • Dostatek cyklostezek a možností k pěším výletům

Zobrazit celý popis

Podmínky využití poukazu: 

 • Poukazy lze sčítat - pobyt je možno si prodloužit
 • Rezervace předem na uvedených kontaktech
 • Závazná rezervace s číslem poukazu

3denní romantický pobyt v rodinném prostředí penzionu Hradní bašta s příjemnou atmosférou a mnoha možnostmi k poznávání nejen Bečova nad Teplou a jeho pokladů, ale i blízkého okolí

 • Ubytování pro 2 osoby ve stylových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV a satelitem, wifi
 • Každodenní snídaně pro 2 osoby
 • 1x romantická večeře při svíčkách pro 2 osoby - večeře:
  • 1x kuřecí plátek s bylinkovým máslem a gratinované brambory tří chutí pro 2 osoby
  • 1x jahodový řez pro 2 osoby
 • Překvapení na pokoji
 • Wifi
 • Parkování zdarma
 • Tři letní terasy s úžasným výhledem na hrad, náměstí a do bečovského údolí
 • Hrad Bečov nad Teplou - nachází se zde relikviář svatého Maura - jeho hodnota je srovnatelná s korunovačními klenoty - a máte možnost si ho prohlédnout
 • V okolí husté lesy - ráj pro nadšené houbaře a sběrače lesních plodů
 • Dostatek cyklostezek a možností k pěším výletům

Příplatky: platí se na místě a platí pro 1 poukaz

 • Doplatek na místě 250 Kč/os./noc
 • Pes 200 Kč/noc
 • Přistýlka 1 noc se snídaní 550 Kč
 • Dětská postýlka 250 Kč/noc
 • Prodloužení o 1 noc 1380 Kč/2 osoby se snídaní

Penzion Hradní Bašta

Rodinný penzion a restaurace Hradní Bašta se nachází na náměstí malebného městečka Bečov nad Teplou vzdáleném 20 km od Karlových Varů (směr Plzeň) v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Rodinný penzion a restaurace Hradní Bašta v Bečově nad Teplou prošel důkladnou rekonstrukcí trvající 7 let.

Penzion v Bečově sestává ze dvou částí – staré a nové. Stará část je zrekonstruovaný patrový domek z roku 1761. K domku patří průchod do bývalé židovské čtvrti (tzv. Židovská branka). Před 2. světovou válkou zde bydlel kloboučník Anton Wölfl. Při rekonstrukci byl brán velký zřetel na zachování původního rázu budovy, proto zde můžeme najít původní hrázděné zdi, dřevěné podlahy a stropy.

Rodinný penzion a restaurace Hradní Bašta Bečov nad Teplou nabízí příjemné ubytování v 17-ti pokojích. Celková kapacita penzionu je 50 lůžek. Mezi standardní vybavení pokojů patří sociální zařízení (WC a sprcha, příp. vana), fén, TV. Samozřejmostí je přípojka na internet (na nové části penzionu) a wifi připojení (na historické části). Domácím zvířatům je vstup povolen. Dle potřeby je k dispozici dětská postýlka.

Máte možnost si vybrat z pokojů v nové, nebo staré části budovy. Romantiku ubytování dokresluje výhled na okolní přírodní a architektonické krásy obce Bečov nad Teplou mezi než patří např. hrad, zámek, radnice či kostel.

V našich dvou restauracích nabízíme široký výběr jídel převážně tradiční české kuchyně. Využít můžete i naše výhodná týdenní menu. Restaurace jsou otevřeny denně od 10:00 do 22:00 hodin. Čepujeme Chodovar světlé speciál 11° i černé 10°. Z lahvových piv je v nabídce Chodovar černé 10°, Pilsner Urquell a pro motoristy Radegast Birell.

Útulné prostředí horní restaurace s kapacitou 40-ti míst nabízí klidné posezení, jehož příjemnou atmosféru dokresluje otevřený krb.

Dolní restaurace s velkým barem je určena až pro 60 návštěvníků a je průchozí na terasu, kterou je možno si rezervovat. Přilehlý konferenční salónek s velkoplošnou projekcí a možností připojení na internet je vhodný pro firemní akce a rodinné oslavy.

Atraktivním prvkem vinného sklípku s kapacitou 30-ti míst je studna nacházející se pod skleněným krytem v podlaze. Naše vinotéka je zásobena kvalitními moravskými víny od Vinařství U kapličky (Zaječí), známe z televize (natáčely se tu Bobule a Vinaři).

. Vinný sklípek je vhodný pro romantické posezení při svíčkách či pro uzavřenou společnost.

K posezení venku v letních měsících můžete využít našich tří teras. Všechny tři mají úžasný výhled, ať už na hrad a zámek, náměstí, či krásnou okolní přírodu.

Horní terasa - Komorní předzahrádka situovaná na náměstí nabízí výhled na zámeckou bránu.

Dolní terasa - Dolní terasa, která se nachází v nerušeném prostředí, je vhodná k pořádání letních seminářů, firemních večeří a dalších společenských akcí. Při posezení se naskýtá úžasný výhled na hrad a přírodní panorama bečovského okolí. Dolní terasa pojme celkem 100 návštěvníků.

Horní terasa s fontánou - Dominantou naší "nejmladší" terasy je keramická fontána s dílny Vlasty Květenské. Přístup na terasu je možný průchodem horní restaurací nebo po dřevěném schodišti z terasy dolní.

Bečov nad Teplou - aktivity ve městě

Bečov nad Teplou

Gotický hrad a renesanční zámek Bečov nad Teplou, opředený zvláštním příběhem o relikviáři sv. Maura, stojí na skále vysoko nad údolím. Pokud se sem vydáte na návštěvu, projdete přes pěkné městečko s malebným podlouhlým náměstím a pěknými výhledy do okolní krajiny i hlubokého údolí říčky Teplé.

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

(vzdálenost: 25km)
Jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. V roce 1866 byly Mariánské Lázně povýšeny na město a počátkem 20.století již patřily mezi nejvýznamnější evropská střediska. Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889. Velikou zajímavostí Mariánských Lázní je zpívající fontána, která se může pochlubit každou lichou hodinou hudební produkcí doplněnou ve 21 22 hodin scénickým osvětlením. Navštívit můžete také Miniaturpark, kde najdete miniatury architektonických skvostů České republiky.

Klášter Teplá

(vzdálenost: 18km)
byl založen v roce 1193 blahoslaveným Hroznatou, českým šlechticem. Nejstarší, dodnes dochovanou, architektonickou částí je románsko-gotický trojlodní halový kostel Zvěstování Páně. Na přelomu 17. a 18. století postavil Kryštof Dientzenhofer na místě původních gotických budov, zničených požárem, barokní prelaturu a konvent (jižní křídlo). Hospodářské budovy vznikaly postupně v 15. – 19. století. Knihovna a muzeum (severní křídlo) jsou novobarokní, z let 1902 – 1910.

Hrad a město Loket

(vzdálenost: 15km)
vzniklo kolem roku 1240 za vlády krále Václava I. z předhradí pevného královského hradu stejného jména s románskou rotundou, zřejmě již ze třetí čtvrtiny 12. století, na výrazném ostrohu, sevřeném ohybem řeky Ohře. Hrad nabyl na významu zejména po roce 1230, kdy sem bylo přeneseno ze Sedlce sídlo krajského úřadu a tím i město Loket se povzneslo, protože hrad tvořil později spolu s městem jeden obranný celek. Vždyť i jediná městská brána byla střežena hradními many. Soustava manství, která se vytvořila kolem hradu za Přemysla Otakara II., vytvořila totiž z Loketska zvláštní útvar. Město se upevnilo za Přemyslovy vlády a hospodářsky těžilo z výhodné polohy na obchodní cestě vedoucí z Chebu a Kraslic do Prahy přes Žlutice či Kadaň.

Naučná stezka Smraďoch

Jedná se lesní vrchovištní rašeliniště. Celková délka vlastní naučné stezky 76 metrů. Na trase jsou dvě vyhlídkové plošiny (výhled na mofetový štít – bahenní sopky a na vývěr plynů v Zeleném jezírku). V blízkosti naučné stezky je volně přístupný vývěr minerální vody Farská kyselka.

Zámek a zámecký pivovar Chyše

(vzdálenost: 40km)
rekonstrukce zámecké budovy probíhá od roku 1996. V roce 1999 byla otevřena zámecká expozice včetně  stálé expozice "Karel Čapek a západočeský kraj" připomínající pobyt Karla Čapka na zámku v roce 197. Součástí zámeckého areálu je panský pivovar, ve kterém byla obnovena výroba kvalitního zámeckého piva. Můžete zde využít služeb stylového restaurantu a tradiční pivnice.

Hustá síť cyklostezek - více info ZDE

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu:
od DNES do 30.06.2019

Poskytovatel:

Bečovská Hradní s.r.o.

IČ: 27981843

Penzion a restaurace Hradní bašta
Náměstí 5. května 19
364 64  Bečov nad Teplou

Telefon: +420 353 222 802
GSM: +420 776 382 212
Email: becovskahradni@seznam.cz
Web: www.hradnibasta.cz

zobrazit na mapě GPS: 50.0847369, 12.8390831

Dotazy ke slevě

Máte dotaz? Zeptejte se nás

1999 Kč 50% 4010 Kč 74

Recenze - Penzion a restaurace Hradní Bašta

13.5.2019 09:51
Václav
Hodnocení slevy „romantický pobyt pro dva v penzionu Hradní Bašta s romantickou večeří“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Byli jsme se vším spokojeni.
6.5.2019 14:20
Hodnocení slevy „romantický pobyt pro dva v penzionu Hradní Bašta s romantickou večeří“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Příjemná obsluha
Všechna hodnocení zařízení

Mohlo by potěšit vás nebo vaše blízké

LED svítící pásek

109 Kč svítící LED bezpečnostní pásek na ruku

Slever.cz
 • Původně 218 Kč
 • Slever cena 109 Kč
 • Sleva 50 %

Lipolaser

od 199 Kč ošetření lipolaserem - lipolaserová liposukce

Provereno zakazniky
 • Původně 1999 Kč
 • Slever cena 199 Kč
 • Sleva 90 %

Itálie

od 218 Kč pobyt pro dva v italském Miláně

Provereno zakazniky
 • Původně 293 Kč
 • Slever cena 218 Kč
 • Sleva 26 %