zobrazit vše z Krása

1500 Kč hubnoucí procedury v MV-studiu - permanentka

Permanentka na hubnoucí procedury v MV-studiu, kterou může využít více osob! 12x kryolipolýza špičkovým přístrojem Cryoslim, 3x lymfodrenáž a 2x radiofrekvence obličeje nebo těla dle Vašeho výběru. To je nadupaná nabídka, díky které zatočíte s tukovými polštářky bez fyzické aktivity a nepříjemných diet.

Ukončená akce

1500 Kč hubnoucí procedury v MV-studiu - permanentka

Permanentka na hubnoucí procedury v MV-studiu, kterou může využít více osob! 12x kryolipolýza špičkovým přístrojem Cryoslim, 3x lymfodrenáž a 2x radiofrekvence obličeje nebo těla dle Vašeho výběru. To je nadupaná nabídka, díky které zatočíte s tukovými polštářky bez fyzické aktivity a nepříjemných diet.

Ukončená akce

1500 Kč

Sleva 95%

Původně 27900 Kč

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu: 37555
od 09.02.2016 do 20.04.2016

MV-studio
Komenského 582
417 42 Krupka 1
Bohosudov

Tel.: 608 983 353 
E-mail: martina.vol@centrum.cz 
Web: www.mv-studio.cz

Poskytovatel:
Martina Voláková
IČ: 70690154

zobrazit na mapě GPS: 50.6840453, 13.8815775

Další slevy z kategorie Krása

100% zákazníků doporučuje (2 hodnocení)

Permanentka na hubnoucí procedury

 • Ošetření špičkovým přístrojem Cryoslim 
 • Tato metoda je vhodná pro břicho, nohy, boky, záda a zadeček
 • Redukce tuku 25 - 40% 
 • Účinek srovnatelný s klasickou liposukcí
 • Není nutná speciální dieta 
 • Stačí tuto proceduru podstoupit pouze jednou 
 • Ztráta tuku je trvalá 
 • Zkušený personál 
 • Studio má nespočet spokojených klientek a klientů!! 

Permanentka obsahuje: 

 • 12x 45-60 min. kryolipolýza certifikovaným přístrojem Cryoslim freezefat
 • 3x 30-60 min. lymfodrenáž (dle zvoleného programu)
 • 2x 30 min. radiofrekvence (ošetření obličeje nebo těla, dle vašeho přání)

Podmínky využití poukazu:

 • Nutná rezervace termínu na uvedeném tel. kontaktu
 • Permanentku může využít více osob
 • V případě, že klient nezruší zamluvený termín 24 hodin předem, poukaz propadá 
 • Pro zrušení rezervace stačí poslat sms

Kryolipolýza -nejlevněji na Ústecku

Zabýváme se kryolipolýzou od roku 2011.Po celou dobu fungování má studio nespočet spokojených klientek a klientů, kteří se vrací nejenom pro zkrášlení své postavy, ale také pro odpočinek, přátelskou atmosféru a pro chvíli relaxačního vypnutí z rušného pracovního týdne. Pořádané akce mají hned několik výhod – termín se určí podle Vašich představ, vždy Vám vyjdeme vstříc, bezkonkurenční servis po celou dobu čerpání akce v čistém, moderním a bezkonkurenčním prostředí, pracujeme s certifikovaným přístrojem cryoslim freezefat, použití membrán je samozřejmostí,mnoho zkušeností, poradenství. Neváhejte a objednejte se na uvedenou akci, ze které budete nadšeni!

Kryolipolýza je nejnovější metoda, jak trvale redukovat tuk o 25 - 40 % bez fyzické aktivity a nepříjemných diet. Je vhodná pro všechny, kteří se chtějí zbavit přebytečných tukových polštářků partií břicha, zadečku, nohou, boků a zad, kde je uloženo více než 1,5 - 2 cm tukové tkáně. Nejvhodnější je pro měkkou, dostatečně vyplněnou tukovou tkáň.

Jedno nasátí pokryje oblast zhruba 12 až 15 cm2 a trvá 45 - 60 minut. Nejvhodnější jsou 2 nasátí během jednoho ošetření, v rámci jedné návštěvy lze provést nasátí až 4x (celkem tedy v salonu strávíte až 4 hodiny). Nasátí stejné partie lze opakovat minimálně po 8 týdnech, jelikož v 8 až 10 týdnu je úbytek tuku nejvýraznější, tato oblast se dále vypíná a modeluje nerovnosti až 3 měsíce.


Co je to kryolipolýza?

Kryolipolýza je nová, efektivní, ověřená, bezbolestná, neinvazivní liposukce metodou "Mražení tukových buněk". Kryolipolýza je vhodná pro všechny věkové kategorie od 18-75 let a je určena pro každého, kdo se chce zbavit tukových polštářků, necvičí, není schopen držet dietu a neočekává výsledky do jednoho dne.

Ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření. Bílé krvinky tyto odumřelé buňky odstraní ven ze „systému“. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože neodpovídá na ochlazení. Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buňek je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů.

Po smrti apoptotických tukových buněk následuje zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. Přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Při odstranění všech těchto buněk se tuková vrstva remodeluje a zmenšuje. Okolní tukové buňky následně vyplní prázdná místa. Výsledky jsou prokazatelné, konzistentní a trvalé!

První výsledky kryolipolýzy se dostaví během 30 až 90 dní. Počet nasátí závisí na velikosti ošetřované plochy.

Jak probíhá ošetření?

Nejdříve na ošetřovanou oblast přiložíme speciální ochrannou membránu, kterou musíme použít . Je to proto, aby se nepoškodila a neporušila pokožka. Bez této membrány by došlo k omrzlinám. Následně speciální hlavicí tuto partii nasajeme a ochlazujeme minimálně 45-60 minut. Tato doba musí být dodržena ke 100% výsledku. Po tomto ošetření je daná oblast rozmasírována. 

Kontraindikace:

 • těhotenství, menstruace, velké kovové implantáty, rakovina, epilepsie, kožní onemocnění v místě ošetření, choroba jater a ledvin, závažná srdeční nemoc, cukrovka, laktace.

Po ošetření minimálně 12 hodin nekontaktovat danou oblast s horkou vodou!!!!!

Radiofrekvence

Radiofrekvence se posuzuje za moderní lifting bez chirurgického zásahu. Jedná se o nový revoluční radiofrekvenční přístroj, prostřednictvím něho se provádějí obličejová a tělová ošetření. Slouží k vyřešení problémů s ochabující kůží převážně v partiích obličeje, bříška, vnitřních stran paží a stehen. Tento přístroj nabízí bezpečné a účinné ošetření ochablé pokožky bez vedlejších účinků. Procedura je vhodná pro všechny typy pleti s okamžitými a trvalými výsledky.

Nedoporučujeme při těhotenství, v období laktace, při srdečních vadách, nemoci pojivé tkáně, pobírání léků na ředění krve, užívání léků na akné v rozmezí 6 měsíců, epilepsii, diabetes, kolagenových výplní a kovových implantátech v těle.

Indikace pro lymfodrenážní terapii - kosmetické a wellness 

 • celulitida,prevence křečových žil,lipedém,syndrom těžkých nohou,detoxikace,zlepšení elasticity kůže,poliposukční péče,rekonvalescence- stavy po podvrtnutí,sejmutí fixace, úponové bolesti,regenerace-urychlení metabolismu kyseliny mléčné po sportovním výkonu 

Kontraindikace 

 • akutní plicní edém,akutní trauma měkkých tkání,akutní žilní onemocnění,cévní mozková příhoda,epilepsie,erysipel,horečnatá choroba,choroby jater,infekční onemocnění,maligní hypertenze,nejasné břišní potíže,nekompenzační kardiovaskulární onemocnění,kloubní náhrady v léčebné oblasti,zhoubné onemocnění a špatná funkce ledvin a štítné žlázy

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu:
od DNES do 20.04.2016

Poskytovatel:

Martina Voláková

IČ: 70690154

MV-studio
Komenského 582
417 42 Krupka 1
Bohosudov

Tel.: 608 983 353 
E-mail: martina.vol@centrum.cz 
Web: www.mv-studio.cz

zobrazit na mapě GPS: 50.6840453, 13.8815775

Recenze - MV-studio

20.4.2016 12:40
Hodnocení slevy „permanentka 1+1 zdarma na hubnoucí procedury“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
příjemné prostředí, vstřícná paní
9.3.2016 11:50
Hodnocení slevy „hubnoucí procedury v MV-studiu - permanentka“:
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Se službou jsem velice spokojena, doporučuji.
Všechna hodnocení zařízení

Mohlo by potěšit vás nebo vaše blízké

Slovensko

od 48.5 Kč pobyt u léčivých termálních lázní Podhájska

Provereno zakazniky
 • Původně 90 Kč
 • Slever cena 48.5 Kč
 • Sleva 47 %

Menu pro 1 osobu

109 Kč SOMBRERO s hranolky + zmrzlinový pohár

Provereno zakazniky
 • Původně 216 Kč
 • Slever cena 109 Kč
 • Sleva 50 %

Tunika

329 Kč módní tunika

Slever.cz
Expedice do 24h
 • Původně 659 Kč
 • Slever cena 329 Kč
 • Sleva 50 %