×
1 / 8
×
2 / 8
×
3 / 8
×
4 / 8
×
5 / 8
×
6 / 8
×
7 / 8
×
8 / 8
zobrazit vše z Pobyty

od 1876 Kč dovolená pro dva a 2 děti do 17 let zdarma

Benátky jsou jedním z nejromantičtějších měst Itálie proslulé architekturou, tradičním karnevalem i typickými gondolami, které můžete nyní navštívit i Vy. Levná dovolená pro 2 osoby a 2 děti do 17 let Vám zajistí nezapomenutelné zážitky i romantické okamžiky.

Ukončená akce

od 1876 Kč dovolená pro dva a 2 děti do 17 let zdarma

Benátky jsou jedním z nejromantičtějších měst Itálie proslulé architekturou, tradičním karnevalem i typickými gondolami, které můžete nyní navštívit i Vy. Levná dovolená pro 2 osoby a 2 děti do 17 let Vám zajistí nezapomenutelné zážitky i romantické okamžiky.

Ukončená akce

od 1876 Kč

Sleva 26%

Původně 2546 Kč

TIP:Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu?

Pokud vám může pobyt uhradit zaměstnavatel nebo potřebujete na pobyt fakturu je postup následující:

 • vytvořte objednávku pobytu na Slever.cz
 • jako způsob platby vyberte FKSP a vyplňte fakturační údaje vašeho zaměstnavatele
 • pokud možnost platby přes FKSP nevidíte, odeberte z košíku objednávky ostatních pobytů
 • žádost o fakturu budu předána pokytovateli slevy, který vám zašle platební údaje
 • po uhrazení budete automaticky informováni a získáte od nás poukaz pro čerpání služeb

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu: 45009
od 29.03.2019 do 31.10.2019

A&O Venice Mestre
Via Ca Marcello 19
Italy - 30172 Venice

Poskytovatel:
Online Média Zrt.
IČ: HU11778516

zobrazit na mapě GPS: 45.481706, 12.239012

Další slevy z kategorie Pobyty

Podmínky využití poukazu:

 • Po obdržení poukazu na slever.cz je třeba se zaregistrovat na: http://register.hotelvoucheronline.com do 8 dní od zakoupení poukazu
 • Po zaregistrování vám bude zaslán poukaz do 2 pracovních dnů, na jeho základě si můžete domluvit rezervaci přímo v hotelu e-mailem
  Důležité:
  Rezervace je akceptovaná jen zasláním kódu poukazu na http://voucher.aohostels.com
 • Při vypisování dat prosím uvést kromě základních požadovaných dat číslo poukazu, deaktivační kód poukazu
 • Parkování: 10 Eur za den

Rodinná dovolená v Benátkách

 • Rodinná luxusní dovolená v A&o Hotel Venezia Mestre nedaleko Benátek, Itálie
 • Historické centrum Benátek pouhých 10 minut vlakem nebo autobusem
 • 2× bohatý snídaňový bufet
 • Snídaně formou bufetu pro 2 osoby
 • Snídaně pro děti do 6 let je zdarma, děti mezi 7-17 let sleva 50 % z běžné ceny-platí se v hotelu
 • Děti ubytovány na pokoji rodičů

Pobyt pro 2 osoby a 2 děti do 17 let se snídaněmi

Varianta A: 2 dny (1 noc) 

 • Cena před: 2546 Kč
 • Cena po: 1876 Kč

Varianta B: 3 dny (2 noci) 

 • Cena před: 5092 Kč
 • Cena po: 2788 Kč

Varianta C: 4 dny (3 noci) 

 • Cena před: 8522 Kč
 • Cena po: 3913 Kč

Benátky jsou skutečně jedinečným městem. Nesmírně romantické projížďky na gondolách, protkané malebnými kanály, poseté úžasnými historickými paláci, s bohatou dávnou minulostí i významnými uměleckými sbírkami, italskou kuchyním a kvalitním vínem.

Relais Ca 'Sabbioni má 10 exkluzivních pokojů, z nichž každý je charakterizován zvláštním názvem, který je spojen s Benátkami. Každý pokoj je plně zařízený v moderním designu a poskytuje prostor a pohodlí, které naši zákazníci potřebují k tomu, aby se opravdu usadili a relaxovali: nezávislá klimatizace, široká koupelna se sprchou nebo vanou, satelitní LED televize HDMI, rádio, telefon s přímou externí linkou, Wi-Fi a kabelové připojení, minibar, čajová konvice s různými druhy čaje, vysoušečem vlasů, trezorem, matrace s paměťovou pěnou, ložní prádlo a osušky vysoké kvality, duvet (pro zimní čas).

Restaurace Antico Ristoro, kvalita a zdvořilost.

Vychutnejte si vynikající jídlo vyrobené z nejlepších surovin v naší exkluzivní restauraci "Antico Ristoro"! V přízemí se může ubytovat až 40 osob (až 80 let v teplejších měsících díky našim altánům).

Naše restaurace je všestranná a nabízí ideální prostředí pro každou příležitost: firemní akce, neformální setkání s přáteli, obědy či večeře, svatby, narozeniny, promoci nebo jen romantickou večeři s vaším partnerem.

Jádrem naší filozofie je nová interpretace místních kulinářských benátských tradic moderním a inovačním způsobem. Naše kuchyně vyniká vysokou kvalitou receptů a surovin: čerstvé suroviny, domácí koláče připravené našim šéfkuchařem.

Chcete se zúčastnit degustace vín nebo se aktivně podílet na přípravě vaší oblíbené pokrmy? Antico Ristoro vám dává možnost žít tyto fantastické zážitky ... Přijďte nás navštívit, zkusit náš široký výběr vín nebo být protagonistou vašich výtvorů jídla!

Náměstí sv. Marka

Bazilika sv. Marka

Palazzo Ducale

Paláce na Canal Grande

Kostely a baziliky

Ubytování

Hotel nabízí světlé a elegantně zařízené, komfortní pokoje, plně vybavené potřebným zařízením. V pokojích jsou k dispozici uzamykatelné skříně a moderní koupelna se sprchou a toaletou. Ve všech prostorách hotelu můžete zdarma využívat vysokorychlostní WiFi.

A&O Hotel Venezia Mestre - pokoj

Stravování

Hotel nabízí bohatou snídani formou bufetu. Dále se můžete občerstvit v hotelovém baru.

A&O Hotel Venezia Mestre - restauraceA&O Hotel Venezia Mestre - restaurace A&O Hotel Venezia Mestre - restauraceA&O Hotel Venezia Mestre - restaurace.

Severní Itálie - Mestre a Benátky

Mestre

Mestre je nejlidnatější obvod pevninské části Benátek v severní Itálii. Žije zde téměř 90 tisíc obyvatel. S ostrovní částí Benátek je spojeno dlouhým železničním i silničním Mostem svobody.

Benátky

Benátky jsou unikátní starobylé město na laguně s mnoha památkami a labyrintem kanálů, z nichž nejslavnější je Canal Grande, který protíná celé Benátky a představuje tak jeho hlavní bulvár. Dopravu zajišťují motorové čluny vaporetto a proslavené gondoly. Právě z paluby vaporetta nebo gondoly plující po Canal Grande je ten nejkrásnější pohled.

Břehy lemuje mnoho paláců a chrámů od gotických po renesanční, během plavby podplouváte mnoho mostů, můstků a lávek, z nichž nejproslulejší je Ponte di Rialto. Určitě navštivte známé Nám. sv. Marka (Piazza San Marco) s mnoha pouličními kavárničkami, bazilikou evangelisty Marka a Dóžecí palác.

Oblíbené památky:

 • Náměstí Piazza San Marco a okolí - Toto je samotné centrum města, rušné, luxusní a zároveň romantické náměstí, bývá prvním cílem všech příchozích do Benátek. Zde se nachází to naprosto nejvzácnější.
 • Dóžecí palác – rezidence vládců Benátek pochází původně z 9. století, dnešní podoba je však až ze 14. a 15. století. Určitě stojí za návštěvu (placený vstup).
 • Bazilika S. Marco – v této velkolepé bazilice se prolínají vlivy ze Západu i Východu. Této stavbě předcházely dvě jiné, menší. Současná stavba se stavěla od 11. do 13. století. Vstup do samotného kostela je bezplatný (nezapomeňte na řádné oblečení – zakrýt ramena a kolena! – kostel je funkčním svatostánkem).
 • Procuratie Nuove a Procuratie Vecchie - staré a nové prokurácie, budovy, které obklopují náměstí, mají průčelí tvořené arkádami, ve kterých se v přízemí nachází kavárny, bary a luxusní obchody, v patrech potom muzea.
 • Zvonice (kampanila) – štíhlá věž vysoká 99 m., původní věž se roku 1902 zřítila, byla však roku 1912 znovu postavena. Na vrch jede výtah a z vrchu se naskýtá překrásný výhled na celé Benátky.
 • Loggetta – malá mramorová stavbička přímo pod zvonicí je vyzdobena bronzovými sochami.
 • Libreria Marciana – (Knihovna sv. Marka) renesanční stavba od Sansovina schraňuje a vystavuje vzácné rukopisy a knihy. Zdobí ji obrazy od renesančních mistrů.
 • Dva sloupy – z 12. století pocházejí dva slavné sloupy na nábřeží mezi Dóžecím palácem a knihovnou. Na jednom z nich stojí okřídlený lev, symbol Benátek. Od těchto sloupů (z nábřeží) se otevírá krásný výhled na lagunu a ostrov San Giorgio Magiore se známým kostelem od Palladia, slavného renesančního architekta.
 • Most Academia – dřevěný most z roku 1854 – důležitá spojnice centrální části Benátek s jižní částí města. Ideální místo pro pozorování a focení života na Kanálu.
 • Most Rialto - romantika oděná do kamene, most, který určitě patří k nejfotografovanějším na světě. Postavený roku 1592.
 • Most Ponte degli Scalzi (u nádraží) – Důležitý je jako spojnice do rušné střední části města.

Galerie a muzea

Benátky by se daly označit za muzeum samy o sobě, kromě toho zde však naleznete přes dvacet důležitých uměleckých sbírek.

 • Gallerie dell'Accademia – nejdůležitější a nejúplnější sbírka umění v Benátkách, galerie světového jména. Obsahuje vše důležité od 12. do 18. století. Pokud máte umění rádi, sem zavítejte určitě.
 • Galleria Franchetti – Ca'd'Oro- „Zlatý dům" je výstavný gotický palác, kde dnes sídlí muzeum, ve kterém můžete vidět, jak vypadal benátský palác 15. století.
 • Guggenheim Collection – jedna z nejznámějších sbírek umění v Benátkách nashromážděná americkou milionářkou Peggy Guggenheimovou. Obsahuje mistry moderního umění a má světový význam.
 • Museo d'Arte Moderna – obsahuje umění po roce 1850 od italských, ale také zahraničních umělců
 • Dóžecí palác – představuje jedno velké přístupné muzeum, kde si lze prohlédnout hodně z bohaté a umělecky významné benátské minulosti.
 • Biblioteca nazionale Marciana – knihovna sv. Marka z roku 1537 představuje zajímavou sbírku starých tisků a rukopisů, ale také obrazy od Tiziana a krásný renesanční sál

Architektura a procházky

V každé místní čtvrti (sestiere) naleznete desítky kostelů, paláců a výstavných domů, které stojí za vidění, také obchůdky všech druhů stojí za prozkoumání. Benátky, to je čistá radost z objevování nového.

Tento stručný seznam nemá a nemůže být úplný. Chce pouze naznačit, co všechno lze v Benátkách obdivovat a vidět. Benátky však nelákají jen na umění a historii.

Benátská romantika spočívá i v západech slunce nad lagunou. I pokud byste přijeli jen na jediný den, určitě si udělejte procházku malými uličkami, přes úzké mosty, okolo kanálů. Také zážitek, když ve starých uličkách zabloudíte, patří mezi ty nejkrásnější cestovatelské zkušenosti, určitě si nenechte takovou příležitost ujít. Stojí to za to! 

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu:
od DNES do 31.10.2019

Poskytovatel:

Online Média Zrt.

IČ: HU11778516

A&O Venice Mestre
Via Ca Marcello 19
Italy - 30172 Venice

zobrazit na mapě GPS: 45.481706, 12.239012

Mohlo by potěšit vás nebo vaše blízké

Náušnice,prstýnek,náhrdelník

229 Kč set ve tvaru dvou srdcí

Slever.cz
 • Původně 458 Kč
 • Slever cena 229 Kč
 • Sleva 50 %

Přívěsek ve tvaru robota

129 Kč módní přívěsek ve tvaru robota

Slever.cz
 • Původně 298 Kč
 • Slever cena 129 Kč
 • Sleva 57 %

Designové pouzdro

149 Kč pouzdro na platební karty

Slever.cz
 • Původně 299 Kč
 • Slever cena 149 Kč
 • Sleva 50 %