zobrazit vše z Pobyty

2945 Kč 3denní romantika pro dva v pensionu Krásné Údolí v Českém Krumlově

Romantický pobyt v pohádkovém pensionu Krásné Údolí v Českém Krumlově!! 3 dny pro dva v originálních pokojích, snídaně dle přání v restauraci nebo s donáškou do pokoje, vstupenky do muzeí, lahev vína!! Zažijte magickou atmosféru města zapsaného na seznam UNESCO!!

Ukončená akce

2945 Kč 3denní romantika pro dva v pensionu Krásné Údolí v Českém Krumlově

Romantický pobyt v pohádkovém pensionu Krásné Údolí v Českém Krumlově!! 3 dny pro dva v originálních pokojích, snídaně dle přání v restauraci nebo s donáškou do pokoje, vstupenky do muzeí, lahev vína!! Zažijte magickou atmosféru města zapsaného na seznam UNESCO!!

Ukončená akce

2945 Kč

Sleva 36%

Původně 4600 Kč

TIP:Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu?

Pokud vám může pobyt uhradit zaměstnavatel nebo potřebujete na pobyt fakturu je postup následující:

 • vytvořte objednávku pobytu na Slever.cz
 • jako způsob platby vyberte FKSP a vyplňte fakturační údaje vašeho zaměstnavatele
 • pokud možnost platby přes FKSP nevidíte, odeberte z košíku objednávky ostatních pobytů
 • žádost o fakturu budu předána pokytovateli slevy, který vám zašle platební údaje
 • po uhrazení budete automaticky informováni a získáte od nás poukaz pro čerpání služeb

Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu: 36965
od 10.12.2015 do 25.05.2016

Pension Krásné Údolí 
Spojovací 187 
381 01  Český Krumlov 1 

Telefon: 775 945 501 (14 - 19 hodin) 
Email: krasneudoli@email.cz 
Web: www.krasneudoli.com

Poskytovatel:
Vladimír Beleš
IČ: 41904451

zobrazit na mapě GPS: 48.8045300, 14.3111739

Další slevy z kategorie Pobyty

3 dny pro dva v penzionu Krásné Údolí v jihočeském Českém Krumlově!!

Balíček obsahuje pro dva na 3 dny:

 • Ubytování pro 2 osoby na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji Eleonora, Magdaléna, Alžběta, Kateřina, Viktorie nebo Josefína (stylově zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením WiFi a TV)
 • 2 x snídaně s donáškou na pokoj, nebo ve snídaňové restauraci - dle výběru na místě
 • 1 x vstupenky pro 2 osoby do muzeí na vyžádání u personálu
 • 1 x láhev vína a něco slaného k zakousnutí
 • Parkování u penzionu nebo přilehlém parkovišti zdarma
 • WiFi v celém objektu zdarma

Příplatky: platí se na místě

 • Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma
 • Dítě 3–11,99 let za 490 Kč/den včetně snídaně
 • Osoba starší 12 let za 720 Kč/den včetně snídaně
 • Na místě se hradí rekreační poplatek 15 Kč/osoba/den
 • Příplatek za velikonoční svátky (25. 3. 2016–28. 3. 2016): 290 Kč/os./den
 • Příplatek za pobyt na sv. Valentýna (12. 2. 2016–14. 2. 2016): 290 Kč/os./den
 • Garance výběru pokoje za poplatek 100 Kč/noc
 • Prodloužení pobytu o jeden den včetně snídaně: 690 Kč/osoba
 • Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Podmínky využití poukazu:

 • Poukazy lze sčítat, pobyt je možno si prodloužit
 • Další noc za zvýhodněnou cenu
 • Objednávky na uvedeném tel. kontaktu od 11:00 až 19:00 nebo emailu 

Český Krumlov

V Jihočeském kraji, pod hřebenem Blanského lesa, leží jedno z architektonicky nejkrásnějších měst České republiky, okresní město Český Krumlov. Českým Krumlovem protéká řeka Vltava, kterou můžete splavit třeba i na voru. Specifický tvar přírodního území, na kterém se město rozkládá - esovitě zakřivené meandry řeky Vltavy, mu dal i jméno Krumlov, německy "Krumme Aue" tedy "Křivý luh".

Penzion Krásné Údolí

Zveme Vás do pohádkového města Český Krumlov, které ukrývá kouzelný penzion Krásné Údolí. Dýchne tu na vás atmosféra dávných dob, časů romantických hrdinů, statečných mužů a krásných žen. Právě krásné ženy (Eleonora, Josefína, Viktorie, Kateřina, Alžběta, Magdalena a Rozálie) nás inspirovali k vytvoření příběhů, z nichž každý tu má své místo. Přenesou vás do časů královského lesku a pravé šlechtické cti. Jména našich dam nejsou smyšlená. Opravdu zde žily a jejich osudy jsou natrvalo vryty do každého koutu tohoto domu.


Ubytováni budete v jednom z 5 útulných romanticky vyzdobených pokojích ze 16. století s vlastním sociálním zařízením, TV a WIFI. 

Kateřina

Přenádherné šaty prošité modrými stuhami nebo falešné perly. Měla Kateřina zručné komorné, které jí splétaly vlasy v elegantní účes, nebo jí splývaly volně na ramena? Byla opravdovou princeznou, nebo jen snílkem nad falešnými perlami z babiččiny krabičky? Zkuste odhalit tajemství Kateřiny, nechte se uchvátit její krásou a prožijte s ní její vysněné romantické dobrodružství.

Viktorie

Zlatá tečka uprostřed tisíců černých. To byla Viktorie, jejíž existence nenechala v klidu žádného muže. Ať již to byl sluha sedící na kozlíku, či markýz sám. Projděte s Viktorií městskými branami a podívejte se jejíma očima, kdo byl jejím osudem.

Josefína

Džbán s vínem a ztracený medailon. Klid v domě, na stole hoří svíce a Josefína si nalévá pohár vína. Přemýšlí o včerejší procházce zámeckou zahradou, kde potkala svého neznámého. Byl to lapka nebo rytíř? Až nyní zjišťuje, že vzácný medailon na šíji nemá. Podívejte se s Josefínou do zámeckých zahrad, projděte kolem rybníčku a zkuste najít poklad, který ztratila.

 

Magdalena

Romantika, tajemno a nebezpečí. Ve své době Krásné Údolí toto vše poskytovalo. Měla zde Magdalena útočiště na svých milostných toulkách? Staňte se i vy na zlomek vteřiny Magdalenou, hříšnou dámou bez pozlátka.

Rozálie

Stáje, klisny a hřebci. Kam až paměť sahá, koně byly neoddělitelnou součástí života Rozálie. Odtrhněte svůj zrak od všedních dní a projeďte se s Rozálií ranní rosou na hřbetech těchto vznešených zvířat s větrem v zádech.

Snídaně jsou vydatné a máte možnost volby, jestli si ji vychutnáte ve snídaňové restauraci nebo Vám ji doneseme až do pokoje.

Ve volných chvílích si můžete posedět na malebné zahrádce našeho penzionu.

Tipy na výlety

Zámek Český Krumlov

Státní hrad a zámek Český Krumlov je významná architektonická památka v jihočeském okresním městě Český Krumlov. Svou rozlohou přes 6 ha je to (po Pražském hradě) druhý největší hradní a zámecký komplex v Čechách a díky vysokému hodnocení českých i zahraničních odborníků byl v roce 1989 vyhlášen kulturní památkou a v roce 1992 byl zapsán na seznam Světového dědictví UNESCO.

Zámecké zahrady

Nedílnou součástí zámeckého areálu je barokní zahrada založená v 17. století. Je situována na návrší a svahu, přiléhajícím z jihozápadní strany k souboru zámeckých budov na pátém nádvoří zámku Český Krumlov. Od konce 18. století byla složitá rokoková zahrada postupně měněna jednoduchými klasicistními úpravami. V 19. století byl vzhled zahrady radikálně změněn ve stylu tzv. anglického parku. V posledních třech desetiletích 20. století probíhala postupná památková obnova a restaurování zahrady. 

Zrcadlový labyrint

Přijďte se podívat do zrcadlového bludiště jež patří mezi největší v Evropě.  Tato unikátní zrcadlová síň obsahuje na 90 zrcadel, na níž navazuje menší nezvyklé křišťálové bludiště složené z čirých skel.  Bludiště v Českém Krumlově jen hostuje - na konci října zrcadla i skla zabalí a pokračuje ve svém turné po Evropě. 

Muzeum voskových figurín

Muzeum je zaměřeno na osobnosti a region jižních Čech. Mezi nejzajímavější obyvatele patří Karel IV. nebo František Josef I. Tajemné sklepení je ukázkou středověkého městečka. Máte možnost nahlédnout do alchymistické dílny nebo staré krčmy. Celková atmosféra je doplněna světelnými a zvukovými efekty, takže se budete cítit, jako byste se opravdu procházeli po tržišti 15. století. Nahlédněte pod ruce rybářům z dob rozkvětu rybníkářství v jižních Čechách a zjistěte, na co chytali kapry!

Stezka korunami stromů Lipno

První stezka korunami stromů v České republice nabízí návštěvníkům jedinečnou kombinaci zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno. Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. To vše dělá ze stezky ideální cíl pro výlet aktivních návštěvníků, rodin a seniorů. Stezka je zakončena 40 metrovou vyhlídkovou věží, která je opravdovým vrcholem stezky. Z věže se vám naskytne fantastický výhled na téměř celou část Lipenského jezera, okolí Šumavy a Novohradské hory. Devítihranná věž je unikátní svým vzhledem, a to nejen díky vzdušné architektonické formě, ale také bezbariérovostí, typem a metodou výstavby.


Kdy a kde poukaz uplatnit

Platnost poukazu:
od DNES do 25.05.2016

Poskytovatel:

Vladimír Beleš

IČ: 41904451

Pension Krásné Údolí 
Spojovací 187 
381 01  Český Krumlov 1 

Telefon: 775 945 501 (14 - 19 hodin) 
Email: krasneudoli@email.cz 
Web: www.krasneudoli.com

zobrazit na mapě GPS: 48.8045300, 14.3111739

Mohlo by potěšit vás nebo vaše blízké

Dekorační samolepky na zeď

149 Kč 3D dekorační samolepky ve tvaru květin

Slever.cz
Expedice do 24h
 • Původně 298 Kč
 • Slever cena 149 Kč
 • Sleva 50 %

Kreativní stavebnice

389 Kč stavebnice Bunchems 400 dílků

Provereno zakazniky
 • Původně 1000 Kč
 • Slever cena 389 Kč
 • Sleva 61 %

Mariánské Lázně

od 2890 Kč wellness pobyt pro dva v Hotelu Fontána

 • Původně 8320 Kč
 • Slever cena 2890 Kč
 • Sleva 65 %