Recenze - Yvona Kocfeldová

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 63707802
Velká Dlážka 2802/28
Přerov 75002 CZ
www.hotelnatrojce.cz
739370613
hotelnatrojce@seznam.cz

Yvona Kocfeldová

Hotel Na Trojce je rekreační zařízení ukryté od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku. To znamená, že je tu v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit.

I v těchto končinách však naleznete výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny a společně s překrásnou okolní krajinou si tu zde lze odpočinout a pobavit se jak v létě tak v zimě, a to až v počtu 60 návštěvníků všech věkových kategorií.

Pro hosty je připraveno celkem 22 rekonstruovaných pokojů a to 2-, 3- a 4lůžkových. V nich je dostatečné vybavení jak nábytkem tak i ostatními užitečnými předměty zpříjemňujícími pobyt hostům. Také na pokoji instalované umyvadlo s teplou vodou najde jistě uplatnění. Sociální zařízení jsou rozmístěna v jednotlivých patrech tak, aby jich byl dostatečný počet pro všechny ubytované a to samozřejmě odděleně pro ženskou a mužskou část rekreantů.

V restauraci, která má 60 míst, je možné relaxovat při hře kulečníku, sledování kabelové televize nebo se občerstvovat u stále plně zásobeného baru. V době podávání jídel je tato restaurace využívána jako jídelna a to opět s možností zakoupení občerstvení u baru.


„Yvona Kocfeldová“ nemá zatím žádné recenze.