Recenze - Wellness relax areál Hnačov

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Wellness relax areál
Celkové hodnocení akcí: 4.5
100% doporučuje (2 hodnocení)

Relax areál Hnačov - Adolf Hanousek
IČ 60628596
Hnačov 60
Plánice 34034 CZ
www.hnacov.eu
376323243
adolfhanousek@seznam.cz

Wellness relax areál Hnačov

Nabízíme ubytování v prostorných jedno až pětilůžkových pokojích se základním hygienickým zázemím, zařízení pokojů je standardní s nejdůležitějším vybavením, pokoje jsou situovány na jih s výhledem na celý areál ve čtyřech samostatných budovách, čímž je umožněno větší soukromí. V každé z nich je šest pokojů. Kapacita areálu je maximálně 117 lůžek.

Areál má bezbariérový přístup, jsme schopni splnit jakékoliv přání i pro ty nejnáročnější zákazníky, pro diabetiky máme odborně sestaveno několik druhů jídelních lístků. Využívat můžete denně otevřenou od 7:00 do minimálně 24:00 restauraci (30 míst), nekuřáckou jídelnu (70 míst), salónek s krbem (45 míst), Caffebar, kde je v nabídce 40 druhů kávy, více jak 30 druhů čajů. V naší kuchyni Vám připravujeme pod odborným dohledem jídla ryze české kuchyně včetně regionálních specialit ze šumavské i lázeňské kuchyně a pivních jídel Plzeňska. 

RESTAURACE a CAFFEBAR

Denně je pro Vás otevřená restaurace a Caffebar se skvělou Českou a krajovou kuchyní oceněnou certifikátem CZECH SPECIAL a Caffebar se čtyřiceti druhy kávy, můžete ochutnat i Cibetkovou kávu připravenou dle původní receptury, více jak čtyřicet druhů čajů, míchané nápoje pro děti i dospělé.

WELLNESS CENTRUM

Personál Wellness centra pod vedením paní Renaty Hanouskové jsou odborníci, kteří jsou Vám neustále k dispozici a postarají se o Vás, dle slov našich mnohých klientů - „láskyplněji než v lázních“. Pro více informací o těchto službách si klikněte nahoře na: WELLNESS CENTRUMJsme členy ČESKÉ ASOCIACE WELLNESS

Rodinné příjemné centrum je Vám kdykoliv k dispozici se službami od miminek až po seniory - Infrasauna, ledová sprcha, vířivá koupel, lázeň dolních končetin, rašelinové zábaly, odblokování, rekondiční masáže, sportovní masáže, babymasáže, ploska nohou, masáž teplými lávovými kameny, velké fitness, měkká technika, aj.

RELAXACE

Relaxování je důležitou součástí Vaší dovolené, pokud máte takzvaně vypnout a přijet z pobytu u nás odpočati. Ke kvalitní relaxaci jsou vhodné procházky po lese, nebo jen na jeho hranici a rozhlížet se po krajině, či odpočívat na sluníčku třeba u vody a nebo jen relaxovat a nabírat síly v tichém a klidném prostředí areálu, procházkou po naší malé ZOO, posedět u naší relaxační mozaiky, nebo si zahrát kulečník apod.


Zákazníci hodnotí „Wellness relax areál Hnačov“

29.1.2017 22:13
Recenze „Wellness relax areál Hnačov“ pro akci „až týdenní pobyt pro dva či rodinu ve Wellness relax areálu Hnačov“: 42902
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Slušný pobyt.
6.1.2015 19:21
Blanka
Recenze „Wellness relax areál Hnačov“ pro akci „wellness relax areál Hnačov na 3 dny pro dva či rodinu s polopenzí“: 42902
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Tento voucher jsme ještě nevyužili. Ale byli jsme tam již 2x a pro velký úspěch jedeme znova. Doporučuji, krásné prostředí se zvířátky :-) a super příroda.
1

Běžící akce klienta