Recenze - Wellness Party hotel

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Wellness Party hotel

AMASCO, s.r.o.
IČ 27673537
Březůvky 81
Březůvky 76345 CZ
www.wellnesspartyhotel.cz
728 729 279
info@partyhotel.cz

Wellness Party hotel

Hotel nabízí vše, po čem na dovolené toužíte. Příjemné ubytování, bohaté polopenze, tropický bazén s koupáním a opalováním venku na soukromé nudistické pláži bez plavek, saunu, whirpool, fitness, tenisový kurt a mnoho možností k výletu (ZOO, jízda na koni, cyklostezky a další..)

Jedinečnost našeho hotelu spočívá v tom, že jsme jediný hotel v České republice, kde je v hotelovém bazénu koupání bez plavek s provozní dobou 24hodin 365 dní v roce.

Wellness Party Hotel se nachází na poklidném místě uprostřed vizovických vrchů jen 9km od centra Zlína a nabízí krytý bazén obklopený tropickou krajinou, restaurací s českou i mezinárodní kuchyní.

Nabízíme také tantrické masáže s vyškoleným personálem pro ženy, muže, i páry, pro zpestření ubytování. Jde o hluboký vnitřní prožitek. Zablokovaná sexuální energie ovlivňuje nejen naši psychiku, ale také celkový zdravotní stav. Masáže, prováděné v našem studiu vám pomohou prodloužit život, splnit sny, uspokojit potřebu milostných doteků a pomohou vám být stále dobře naladěni. Tantra masáže ovlivňují svoji podstatou vaše smysly, dech, pozitivní náladu, myšlení a celkovou harmonii vůbec. Dovedou odbourávat stres a napětí. Mohou působit jako prevence a terapie při řešení různých životních problémů. Tantra masáže jsou jedinečnou pozvánkou k otevření se pocitům blaha a relaxace. 

Party Hotel poskytuje prostorná dvoupodlažní apartmá s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady a malebné okolní krajiny.

Lázeňská část hotelu - krytý bazén, vířivka, sauna a posilovna. Kvůli nudistickému bazénu není vhodné pro rodiny s dětmi.

K dispozici je zde i tenisový kurt a v okolí hotelu najdete celou řadu turistických a cyklistických stezek. Za 15 minut dojedete do Zoo Lešná. Je zde také možnost jízdy na koni.
„Wellness Party hotel“ nemá zatím žádné recenze.