Recenze - Výrobna Chakra s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Tisk fotografií

Chakra s.r.o.
IČ 27403947
Klimentská 19
Praha 1 11000 CZ
www.chakra.cz
776351005
chakra.info108@gmail.com

Výrobna Chakra s.r.o.

Jsme grafické studio Chakra a nabízíme Vám velký sortiment moderních i klasických obrazů a reprodukcí, které speciálně pro vás vytváří naši kreativní designeři! Veškerou svojí produkci si vytvaříme sami v našem studiu v samém centru historické Prahy. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv Vaším přáním.

Rádi pro Vás vyrobíme bez jakéhokoliv navýšení za individuální zakázku obraz v libovolné velikosti, formátu a s kterýmkoliv motivem! Stačí nás kontaktovat a na všem se domluvíme!

Ruční výroba v naší dílně je zárukou kvality a vynikajícího výsledku. Všechny obrázky jsou vytištěny na kvalitním uměleckém plátně, pokryté ochranným lakem proti vyblednutí, škrábancům, atd, a natážená na dřevěném lehkém rámu ze sosnového dřeva.

A to není vše!

Máte jedinečnou možnost vytvořit si vlastní fotogragrafie a obrazy v libovolném formátu, provedení a za ceny stejné, za jaké nabízíme své vlastní kolekce! Pošlete nám svoji fotografii nebo obrázek, popište Vaši představu o tom, jak by měl hotový produkt vypadat a za pár dní si už budete moci vyzdobit Vaše stěny skvělým snímkem nejšťastnějších okamžiků svého života.

Kvalitou naší produkce jsme si jisti natolik, že můžeme zaručit plnou finanční náhradu, pokud se Vám náhodou konečný výsledek nebude líbit! Máte nárok vrátit nepoškozené zboží bez uvedení důvodů do 30 dní od doručení zboží a vrátíme Vám peníze zpět!


„Výrobna Chakra s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.