Recenze - Vítkova hora

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Ubytování Karlovy Vary
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

VÍTKOVA HORA s.r.o.
IČ 64359697
Olšová Vrata 59
Karlovy Vary 36001 CZ
www.vitkovahora.cz
+420 353 331 764 +420 602 320 399
info@vitkovahora.cz

Vítkova hora

Nedaleko od centra, na samém kraji chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, jsme pro Vás otevřeli tradiční výletní místo v Karlových Varech - hotel, výletní restaurant a bungalovy Vítkova hora. V jedinečném prostředí klidu a lesního ticha jsme pro Vás vytvořili příjemné místo, které u mnoha navodí vzpomínky a příjemné pocity. 

U nás zažijte naprostou relaxaci s nádhernými výhledy do okolí a užít si tak můžete všeho, co Vám lázeňské město nabízí. Malebnou krajinu nad údolím řeky Teplé s bezpočtem lázeňských stezek vhodných i pro cyklistiku a aktivní dovolenou si určitě zamilujete...

Restaurant Vítkova hora … je to o vášni, o pocitu, o chuti. Z lásky ke gastronomii jsme pro Vás připravili lákavou nabídku jídel, na kterých si pochutnáte. Souznění chutí a stylový útulný interiér umocní Váš prožitek z chvil strávených s přáteli a blízkými. Restaurace nabízí posezení pro 60 hostů s možností vybraných jídel teplé i studené kuchyně a specialit ze zvěřiny a ryb. Příjemnou náladu Vám doplní výběr kvalitních vín. 

K restauraci náleží dětský koutek.

Nové víceúčelové hřiště a atrakce na Vítkově hoře
V rámci projektu Vítkova hora pro všechny generace jsme pro Vás vybudovali v areálu Vítkova hora nové víceúčelové hřiště a atrakce nejen pro děti. Připraven je pro Vás nový prolézací strom s ptačími hnízdy, lezecký balvan, velká lanová houpačka Tampen Swinger, stůl na stolní tenis i venkovní bazén. Zahrát si můžete ruské kuželky nebo velké šachy přímo na terase hotelu.


Zákazníci hodnotí „Vítkova hora“

16.8.2015 10:45
Miloš
Recenze „Vítkova hora“ pro akci „Karlovy Vary pobyt v bungalovech Vítkova hora na 6 dní pro 4 osoby s polopenzí“: 42561
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Bylo tam nádherně,obsluha skvělá,jídlo mnam.
1

Ukončené akce klienta

romantický pobyt v hotelu Vítkova hora pro 2 osoby na 3 dny
Ubytování Karlovy Vary
Karlovy Vary pobyt v bungalovech Vítkova hora na 6 dní pro 4 osoby s polopenzí
Bungalovy Vítkova hora