Recenze - VALMAX Led Eco s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 01987097
Topolky 2440/26
Brno 61600 CZ
www.valmax.cz
739097990
info@valmax.cz

VALMAX Led Eco s.r.o.

Zajistíme Vám tak osvětlení nejen domácností, firem, showroomů, galerií, ale i hal či obchodů.


Protože nám záleží na jméně, vybíráme pouze kvalitní produkty. Z tohoto důvodu jsme vyřadili z prodeje např. gelové LED pásky, corn žárovky a nekvalitní trafa. Také u nás nenajdete nejlevnější nekvalitní produkty prodávané ve velkém, které by Vám zanedlouho přestaly fungovat nebo spotřebovávaly neúměrně elektřinu. Výběrem kvalitních výrobků se snažíme i minimalizovat nepříjemné reklamace. Můžeme tak s klidem slíbit, že Vám bez zbytečných prodlev veškeré náklady na případnou reklamaci uhradíme. Zkrátka chceme, abyste byli spokojeni.

Pokud nám ještě nevěříte, přijďte se přesvědčit na naši prodejnu v Brně-Komíně, kde se Vám můžeme plně věnovat s osobním přístupem.

Na eshopu Valmaxu mimo LED žárovek a LED reflektorů najdete i LED panely.
Kromě prodeje těchto standardních produktů Vám vyrobíme i designová svítidla na míru např. do kuchyně skládající se z LED pásků, profilů a zdrojů. Každé svítidlo, které tak děláme je svým způsobem originál.
S výběrem a složením světel rádi poradíme a vysvětlíme postup realizace.

Potřebujete navíc pomoc s montáží? Není problém instalaci zařídit. Kromě výroby samotných svítidel Vám je totiž můžeme přijet s radostí i namontovat.
U veškerých individuálních řešení Vám samozřejmě zpracujeme přibližnou cenovou nabídku zdarma.

Pokud něčemu nebudete rozumět nebo budete chtít poradit, či bližší informace, samozřejmě nás kontaktujte a my Vám ochotně a zdarma poradíme.

Využijte nyní navíc dopravy zdarma při objednávce nad 2000Kč! Tato nabídka platí pro platbu převodem i na dobírku.


„VALMAX Led Eco s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.