Recenze - TNT group s.r.o

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Dámské šperky

T N T group, s.r.o.
IČ 63983940
Čimická 818/86
Praha CZ
www.bohemiajewelry.cz/kontakt.html
222326251 777764106
info@bohemiajewelry.cz

TNT group s.r.o

Naše společnost byla založena v roce 1993 pod názvem Amag s.r.o. V současné době po 23-ti letém působení na trhu  je společnost právoplatným leadrem na trhu se sklem a křišťálovými výrobky. 
Hlavní těžiště činnosti je v současné době ve výrobě šperků pod registrovanou ochrannou značkou BOHEMIA JEWELRY, které jsou vyráběny výhradně ze SWAROVSKI ELEMENTS.

SWAROVSKI ELEMENTS je produktová značka pro světově proslulé broušené křišťálové elementy vyráběné firmou Swarovski. Je to jednoznačně nejlepší křišťál, který se dá na trhu pořídit. 
Díky neuvěřitelnému množství barev, efektů, tvarů a velikostí, tyto elementy nabízejí obrovskou paletu inspirací pro designery ze světa módy, šperků, doplňků a bytového designu po celém světě.

Hrdě konstatujeme, že jsme jako první společnost v ČR podepsali exkluzivní smlouvu se společností Swarovski na používání tzv.SPOLUBRANDINGU, což obnáší, že součástí každého našeho  výrobku je kromě našeho firemního certifikátu  i certifikát pravosti  - SWAROVSKI ELEMENTS, kterým společnost Swarovski garantuje zákazníkovi, že veškeré křišťálové díly použité při výrobě šperku jsou opravdu ze SWAROVSKI ELEMENTS. Na rozdíl od jiných výrobců šperků, máte u naší společnosti opravdovou jistotu, že všechny výrobky jsou 100% jen ze Swarovski elementů a ne z levných a nekvalitních čínských padělků.

SWAROVSKI ELEMENTS nás zavádí za světově proslulými broušenými křišťálovými elementy, vyrobenými firmou Swarovski. 
Laboratoř invencí Swarovski elements je zdrojem brilantních a blýskavých křišťálků všech možných barev, technických vlastností/schopností a možností.

SWAROVSKI ELEMENTS zdobí nespočetně mnoho módních oblečků, šperků, modních doplňků a interiérových předmětů těch nejproslulejších návrhářů. 
BOHEMIA JEWELRY tedy nabízí křišťál ve všech možných tvarech, barvách, od přívěšků po spojovací částečky určené pro výrobu oblečení, v enormní variabilitě barev a stále pracuje na nových, odlišných aplikacích pro jednu z nejvíce vzrušující a nejatraktivnějších substancí na světě.

BOHEMIA JEWELRY sleduje nejnovější módní trendy a zakoupením našeho šperku deklarujete svou vyjímečnost a jedinečnost.

Naše kolekce je kompletovaná každou sezonu jako limitovaná edice za spolupráce s nejznámějšími návrháři. 
Jakmile se ponoříte do našeho katalogu, víte, že jméno Bohemia Jewelry a SWAROVSKI ELEMENTS  je garancí kvality, integrity a nejvyššího standardu v designu.

Ponořte se snámi do světa lesku, třpytu a barev a užijte si jemně vybroušenou krásu!

Váš Bohemia Jewelry team 


„TNT group s.r.o“ nemá zatím žádné recenze.