Recenze - StudioRen, s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 27875652
Bobkova 738/22
Praha 19800 CZ
www.vycvikhrou.cz
602200270
info@vycvikhrou.cz

StudioRen, s.r.o.

O nás
Věnovat se vám bude Renata

Renča se kynologii věnuje od základní školy, kdy fungoval na cvičáku ještě tamější Svazarm.

První pes Renaty byl boxer a po čase se začala věnovat převážně sportovnímu výcviku s německými ovčáky, kde složila řadu vrcholových zkoušek, jezdila po různých mistrovstvích a jejím největším úspěchem bylo dosažení dvojnásobného Mistra republiky ve výkonu služebních psů.

Renata odchovala řadu štěňat, se kterými vždy od malička pracovala formou hry. V devádesátých letech spolu s kolegyní Gábinou natočily několik instruktážních videokazet, které s postupem doby přepsaly na DVD záznam.

Od roku 2013 Renata trénuje i děti a svého syna již doprovodila na řadu mistrovství v agility, kde v roce 2015 jedenáctiletý klučina získal titul Mistr ČR v australských ovčákách. V republice je to nejmladší dítě, které tento titul získalo.

Renata je zároveň profesionální fotografkou zvířat, takže i přes její zdravotní handicap, zasvětila svůj život pejskům.

V současné době vám instruktorka může pomoci nejen s výchovou a základním výcvikem, ale také pokud vás zaujmou psí sporty, uvedeme vás nejen do základů agilit, coursingu, dog racingu, frisbee, flyballu.....

Pokud má váš pes nějakou nepříjemnou životní zkušenost nebo zlozvyk a vy nevíte jak nato, neváhejte nás kontaktovat s čímkoliv si nevíte sami rady.


„StudioRen, s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.