Recenze - Studio Vitality

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Výživové poradenství

IČ 87807220
Kováků 9
Praha 5 15000 CZ
www.studiovitalitypraha.cz
731169801
vitalitystudio.praha@gmail.com

Studio Vitality

Studio Vitalita

Vítáme Vás na webových stránkách Studia Vitalita, které se zabývá výživovým poradenstvím na špičkové úrovni opírající se o výsledky celotělové analýzy na přístroji InBody 230 a Max Pulse. Dále poskytujeme cvičení na světoznámých vibračních plošinách Power Plate pod vedením zkušeného trénéra a trénink na revolučním přístroji pro cílené spalování tuků a odstraňování celulutidy – VacuShape. Nabízíme ošetření na LipoLaseru s využitím jako mono tak duálního světla. V neposlední řadě patříme mezi oficiální distributory produktů značky Green Ways.

Na našich webových stránkách najdete kompletní informace o poskytovaných službách, o přístroji InBody 230 pro celotělovou analýzu, o přístroji Max Pulse k odhalení stavu vašeho cévního systému, o cvičebních strojích Power Plate a VacuShape, LipoLaser fotogalerii, kontakty i možnost online objednávání. Pro začátek doporučujeme navštívit sekci Základní informace, kde najdete vše o naší filozofii, o vstupní konzultaci a jejím významu a první seznámení s našimi cvičebními přístroji

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit, případně se po telefonické domluvě přijít osobně podívat.

Těšíme se na Vás!


„Studio Vitality“ nemá zatím žádné recenze.