Recenze - Strachan s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 45326533
646
Ždiar, Slovensko 05955 SK
www.bachledka.sk
908507773
info@bachledka.sk

Strachan s.r.o.

Hotel Bachledka *** Strachan je tu pro Vás!
Typická architektura, krásný Ždiarsky kroj a kouzlo Belianských Tater. To je Ždiar, centrum goralské kultury a klenot Slovenska, který si Vás podmaní.

Dovolená s rodinou nebo romantika ve dvojici – odpočiňte si stylově v nově postaveném hotelu. Dokonalá kombinace moderny a historie, ideální poloha ski in - ski out hotelu přímo v centru střediska SKIBACHLEDOVA s dostupností atraktivit tatranského regionu.

Hotel poskytuje komfortní a pohodlné ubytování s maximální kapacitou 60 lůžek včetně přistýlek. Disponuje dvoulůžkovými pokoji typu Standard, pro náročnější klienty jsou k dispozici apartmány, z toho jeden apartmán s bezbariérovým přístupem. Nábytek s čistými liniemi je přizpůsoben charakteru horského hotelu a dotváří přívětivou atmosféru v harmonii s přírodním okolím.

V prvním poschodí hotelu se nachází dvoulůžkové pokoje typu STANDARD (8 pokojů a 2 apartmány), které jsou útulné a poskytují komfort.

Vybavené jsou světlým nábytkem, pohodlnou manželskou postelí, přistýlkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí se satelitním příjmem a WI-FI free.

Druhé poschodí je nově po celkové rekonstrukci a nachází se zde pokoje typu Komfort vybavené nábytkem a doplňky z tmavého dřeva - masivu (8 pokojů a 2 apartmány).


„Strachan s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.