Recenze - SpindlMAX, s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky
Celkové hodnocení akcí: 4
100% doporučuje (1 hodnocení)

IČ 01559851
Ocelkova 643/20
Praha 19800 CZ
www.spindlerovabouda.cz
725751944
spindlerovka@seznam.cz

SpindlMAX, s.r.o.

Hotel Palace Club *** v centru Špindlerova Mlýna poskytuje svým hostům komfortní ubytování v noblesním prostředí a atmosféře sedmdesátých let. 

Hotel Palace*** Club, přechodně známý jako Dukla, postavený již roku 1927, nabízí možnost, jak příjemně strávit dovolenou, využít velké množství služeb po celý rok či uspořádat školení, kongres, setkání a oslavy nejrůznějšího charakteru. 

Hotel s dlouholetou tradicí a překrásným výhledem je umístěn nad centrem města Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 780 m. Hotel Palace Club*** je vzdálen cca 200 metrů od sjezdovky Krakonoš, která je spojnicí se skiarealem Sv. Petr. Skiareal Medvědín je vzdálen cca 800 m. V zimním období se ke sjezdovkám Krakonoš a Sv. Petr dostanete pohodlně na lyžích. Zastávka skibusu je vzdálena 200 m od hotelu .

Hostům je k dispozici hotelová restaurace, lobby bar s bezplatnou WI-FI, salonek, recepce v hotelové hale, poskytující veškeré služby a informace, výtah, dětský koutek, kulečník, šipky a parkoviště před hotelem.


Zákazníci hodnotí „SpindlMAX, s.r.o.“

22.10.2014 14:53
Recenze „SpindlMAX, s.r.o.“ pro akci „až 6 dní v hotelu Špindlerova bouda pro 2 osoby s polopenzí“: 28599
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
ubytování celkem pěkné, vůbec neodpovídá stylu horského hotelu. Kuchyně dobrá. Holt ale nemluvíme německy, takže podle toho se personál choval. Nevadí, peníze můžem utratit i jinde. Nakonec nás šokoval požadavek na úhradu konzumace v minibaru. To se mi v životě nestalo... Wellness pěkný, ale malý. Nejlepší byla paní masérka. Ta jediná byla milá a usměvavá :-)
1

Ukončené akce klienta

pobyt v hotelu Palace Club*** na 3 nebo 6 dní s polopenzí
až 6 dní v hotelu Špindlerova bouda pro 2 osoby s polopenzí