Recenze - Šlechtová Lenka

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (2 hodnocení)

IČ 75139308
Lounských 1031/15
Praha 14000 CZ
www.farmabojov.wz.cz
606273445
JK.Bojov@seznam.cz

Šlechtová Lenka

Bojov je malá obec čítající cca 230 obyvatel, nacházející se v chatové oblasti asi 30 km jihozápadně od Prahy v nádherné a rozmanité přírodě na úpatí brdských kopců. Je to místo téměř nedotčené moderní civilizací. Její obyvatelé jsou většinou starousedlíci, méně už je novousedlíků, kteří objevili kouzlo této vesničky. Aby ne, kdo by taky odolal nádherné přírodě plné lesů (jehličnatých i listnatých), zelených luk i majestátních kopců, bublajících potůčků a spoustě zvířátek (ptáci, srnky, zajíci a i nějaký ten divočák se najde:-) A to vše pouze „přes kopec“ Cukrák od hlavního města Prahy!!!

Spojení s touto vesničkou je možné buď autem po strakonické dálnici, přímou autobusovou dopravou z pražského Smíchovského nádraží, nebo legendární železniční tratí Praha-Dobříš, známou svými úžasnými přírodními scenériemi či možností výletů parními vlaky.

Uprostřed této nádhery se nachází Farma Bojov, která nabízí odpočinek a relax od každodenního stresu v prostředí plném pohodových lidí a spousty přítulných zvířátek, kde zaručeně zapomenete na hromady těžké práce, která Vás čeká, či na nepříjemné zážitky, a kde načerpáte tolik potřebnou energii pro zvládnutí každodenního shonu.

Na Farmě Bojov na Vás čeká super parta lidí (rodinné a přátelské prostředí, na pomlouvání a konfliktní jednání si nepotrpíme) a hromada zvířátek (velkých - koně; středních – kozy, ovečky, hlídací pes; malých – kočky, psi, králíci i mini – papoušci). Tito všichni se těší na Vaši návštěvu, někteří z nich i na posezení nad kafíčkem, čajíkem či něčím „ostřejším“ a na společnou vyjížďku.


Zákazníci hodnotí „Šlechtová Lenka“

20.11.2014 13:14
Recenze „Šlechtová Lenka“ pro akci „vyjížďka na koni pro začátečníky i zkušené jezdce“: 26568
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
vyjížďku jsem věnovala sestře jako dárek,byla nadšená.Škoda,že kupon nemá delší dobu na vybrání (1/2 roku),dala bych jí další jízdy jako dárek k vánocům.
24.10.2014 13:20
Recenze „Šlechtová Lenka“ pro akci „vyjížďka na koni pro začátečníky i zkušené jezdce“: 26568
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
rychlost, vše bez problémů
1

Ukončené akce klienta

vyjížďka na koni pro začátečníky i zkušené jezdce