Recenze - Salon Elegance

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Cvičení pro ženy
Celkové hodnocení akcí: 1
100% doporučuje (1 hodnocení)

RUSARM s.r.o.
IČ 24761800
Jablonecká 722/8
Prosek, Praha 9 19000 CZ
www.elegances.cz/fitness
773 955 553 778 088 038
elegances.prague@gmail.com

Salon Elegance

Salon krásy Elegance – dva salony krásy, fitcentrum a e-shop v Praze. V příjemném  prostředí salonu krásy Elegance vám poskytneme širokou škálu kosmetických procedur jako je starostlivost o pleť, depilace, manikúra, líčení, fyzioterapie a také mezoteripie.
Starostlivost o pleť provádíme jak pomocí moderních kosmetických přístrojů, ale taky vám dopřejeme čistou ruční práci, na kterou nedáme dopustit.
To vše je podtrženo dokonalými účinky produktů, se kterými pracujeme.
Pracujeme s vysoce kvalitní kosmetikou a nabízíme Vám přijatelné ceny.

Salon krásy Elegance si zakládá zejména na profesionálním přístupu ke klientovi. Nabízíme 100% garanci vrácení peněz v plné výši, když by klient s našimi službami nebyl spokojený.


Zákazníci hodnotí „Salon Elegance“

17.5.2016 15:27
lada
Recenze „Salon Elegance“ pro akci „fantastická nabídka - Brazilský keratin v Praze“: 38531
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Jeden z nejhorších zážitků vůbec! Byla jsem objednaná 3 týdny. Když jsem přišla, moje "kadeřnice" dokončovala jiné klientce pedikůru. I přes objednání nás měla kadeřnice zároveň rozdělaných 6 (!), takže všechno dlouho trvalo (každé klientky se také ptala, zda je objednaná přes Lavito - zdá se, že mají akce porůznu a neumí koordinovat a případně odmítat, když už nemají kapacitu). Navíc jsme všechny jaksi kolovaly po salónu (škatulata, hejbejte se!), podle toho, jaké místo bylo potřeba uvolnit (u umyvadla, u zrcadla atp...). Každá z nás si hlídala časy (kvůli barvám atd.), ale po upozornění, že čas uplynul, nás kadeřnice opakovaně ujišťovala, že čím déle, tím lépe. De facto mi byly za dobu 3 h 40 min. umyty vlasy, nanesen přípravek, poté smyt, vlasy prohnány rychložehličkou (ve velmi tlustých pramenech, což jsem jinde nezažila) a vymyty. Balzám jsem pak dostala domů, protože jsem tam odmítla dále sedět a kolovat. K ostříhání nedošlo, odmítla jsem ho. Jinak s vlasy mi zákrok nic neudělal. Jiné klientce udělala kadeřnice naprosto jinou barvu, než chtěla, a při její nespokojenosti jí ujišťovala, že "je moderní". Never more!
1

Ukončené akce klienta

fitness pro ženy - permanentka pro 15 či 30 vstupů
Cvičení pro ženy
kompletní péče o Vaše nehty, pleť i vlasy + kruhový trénink
Kosmetický balíček
fantastická nabídka - Brazilský keratin v Praze
Brazilský keratin