Recenze - Rodinný pension Antoni

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Rodinný pension Antoni

Josef Antoni
IČ 18267904
Plešivecká 100
Český Krumlov 38101 CZ
www.pension-antoni.cz
602421124
info@pension-antoni.cz

Rodinný pension Antoni

Vítejte v jedinečném prostředí našeho rodinného pensionu v Českém Krumlově. V čem spočívá jeho jedinečnost. Již v samotné poloze na skalní terase nad Vltavou, nabízející úchvatné pohledy na město i řeku. 

Stejně tak jedinečným je náš dům v poklidném prostředí historické českokrumlovské čtvrti Plešivec. Přitom jen co by kamenem dohodil od vyhledávaného centra s pověstným krumlovským zámkem.

Pension Antoni je zařízen v historické budově města Český Krumlov. Prostory dekorují retro předměty a dekorace, které společně s malbami dodávají pensionu jedinečný ráz. V citlivě rekonstruovaném interiéru zůstaly zachovány původní klenby a výklenky, které dotvářejí útulnou atmosféru celého objektu.

Pro vaši pohodu jsme nově upravili interiéry penzionu, avšak při zachování původních architektonických prvků, jakými jsou klenby, či římsy a veřeje. 

Můžete se proto kochat romantikou, a zároveň i užívat pohodlí pokojů, z nichž každý je vybavený samostatným sociálním zařízením, či televizorem se satelitním příjmem programů. Dokonce si můžete objednat i bezbariérový pokoj.

K vybavení pensionu patří společná jídelna s krbem pro snídaně. Ve společenské místnosti si můžete zkrátit volný čas různými společenskými hrami, či využít video i připojení k internetu. Pension je NEKUŘÁCKÝ.

Skalní terasa nad Vltavou, která je vyhrazena pro hosty penzionu, je vybavená pro pohodová posezení, včetně připraveného prostoru pro oheň, či grilování. Za slunečných dnů, vzhledem k jižní poloze, nenajdete vhodnějšího místa k nerušenému opalování.
„Rodinný pension Antoni“ nemá zatím žádné recenze.