Recenze - Restaurace a penzion "Pod Hlavaticí

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Penzion pod Hlavaticí
Celkové hodnocení akcí: 3.6666666666667
67% doporučuje (3 hodnocení)

Radomír Špetík
IČ 11090235
Mašov 95
Turnov 51101 CZ
www.hlavatice.eu
774589733
penzionpodhlavatici@seznam.cz

Restaurace a penzion "Pod Hlavaticí

Penzion pod Hlavaticí

Tento útulný penzion naleznete přímo na začátku Zlaté stezky Českého ráje. Penzion rodinného typu se nachází pod Hlavatickou rozhlednou a cca 1 kilometr od hradu Valdštejn. Penzion nabízí ubytování až 27 hostům ve dvou až čtyř lůžkových pokojích a jednom apartmánu.

Ubytovaní hosté mohou využít široké nabídky masáží poskytovaných na objednávku přímo na penzionu, dále pak pro zdatnější hosty nabízíme projížďky na koních po Českém ráji.Z oken většiny pokojů je nádherný panoramatický výhled na celé okolí města Turnova a při jasném počasí lze dohlédnout až na rozhlednu Kozákov.

Penzion Pod Hlavaticí je vybaven různými druhy pokojů, ze kterých si vybere pár i velká rodina. Nabízí pokoje dvoulůžkové s oddělenými lůžky nebo s manželskou postelí, třílůžkové a také čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, LCD televizi . Možnost lednice na pokojích (za poplatek).

Využijte možnosti ubytování přímo v centru Českého ráje, kdy budete mít všude blízko, a tak během dovolené stihnete navštívit a prozkoumat všechny krásy a možnosti této lokality. Penzion pod Hlavaticí nabízí zázemí rodinného penzionu s nadstandardními službami.

Do našeho penzionu můžete bez starostí i s malými dětmi. Nabízíme zapůjčení dětské postýlky včetně lůžkovin a rádi připravíme vhodnou stravu i pro opravdu malé děti. Využijte například možnosti jízdy na koních (pro děti na ponících) nebo zapůjčení jízdních kol přímo v penzionu a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Českém ráji.
Stylově zařízená restaurace s kapacitou až 60 míst, pódiem s křesílky pro příjemné posezení u kávy či čaje a volným připojením k internetu. Pro děti je k dispozici dětský koutek.
Restaurace disponuje pivnicí s velkoplošnou LCD televizí pro sledování sportovních přenosů a bar ve dřevěném stylu. Vše laděno do domáckého, útulného stylu.
Z oken restaurace je krásný výhled na město Turnov, Klokočské skály a Kozákov.


Zákazníci hodnotí „Restaurace a penzion "Pod Hlavaticí“

1.2.2018 11:34
Recenze „Restaurace a penzion "Pod Hlavaticí“ pro akci „pobyt s polopenzí v Penzionu Pod Hlavaticí pro dva“: 42599
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Příroda, ubytování a ochotnost personálu na jedničku !
3.10.2016 09:58
Recenze „Restaurace a penzion "Pod Hlavaticí“ pro akci „pobyt pro dva s polopenzí či se snídaní“: 42599
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Nebyli jsme spokojeni s přístupem personálu - výdej večeří od 18 do 19 hod, po našem návratu z túry v 19.15 jsme byli bez večeře. V 19 hod se rovněž zavírá restaurace, takže pokud máte po 19 hod zájem o nápoj či občerstvení, máte smůlu.
31.8.2016 10:37
Recenze „Restaurace a penzion "Pod Hlavaticí“ pro akci „pobyt pro dva s polopenzí či se snídaní“: 42599
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Ubytování bylo vyhovující a vše v čistotě.Polopenze byla jednoduchá, vše odpovídalo ceně, večeře slabší. Byli jsme však spokojeni.
1

Běžící akce klienta