Recenze - Resort Stein

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Resort Stein
Celkové hodnocení akcí: 4
100% doporučuje (1 hodnocení)

STEIN, Sport, Fit & Fun s.r.o.
IČ 28008189
Skalka u Chebu 10
Cheb 35002 CZ
www.resortstein.cz
+420 354 423 301
info@resortstein.cz

Resort Stein

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené! Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem - nabízíme možnost hlídání dětí!

Ekofarma a minizoo:

  • prohlídka naší vlastní ekofarmy a minizoo
  • projížďky na poníkovi – děti do 18kg váhy
  • projížďky na koni

 Ubytování

K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení ( toaleta, sprchový kout, dva pokoje s vanou), SAT TV, trezor, ledničku, wifi či wlan. Část pokojů disponuje balkonem (příplatek 50 Kč/den). Všechny pokoje jsou nekuřácké. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

Restaurace

Dobré jídlo a pití, příjemné nekuřácké prostředí a ochotný personál – to vše podporuje dobrou náladu. Pro hosty je k dispozici nově vybavená stylová restaurace s kapacitou 45 míst. V nabídce jídel je zastoupena tradiční česká kuchyně, zahraniční speciality, lehčí pokrmy z drůbeže a ryb i vegetariánské alternativy. Pro naše malé hosty chystáme dětské menu. Večerní posezení zpříjemní široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejlů a znalci vína ocení bohatou vinotéku moravských i zahraničních vín.

Za pěkného počasí je pro hosty k dispozici letní terasa, kde si každý může vychutnávat chvíle odpočinku a třeba si i sám grilovat maso.

Cowboy´s and Biker´s Bar

Atmosféru divokého západu navodí posezení v příjemném prostředí Cowboys baru. Potahy sedaček jsou pokryty jak jinak, než americkými pruhy. Část baru je vyhrazena příznivcům silných motorek. Jsme držiteli certifikátu oficiálního hotelu a restaurace Gold Wing klubu Czech Republic.

Koncept Country wellness

Spojení aktivit v okolní přírodě na zdravém čerstvém vzduchu s širokou nabídkou wellness procedur, ekofarmou a biogastronomií. Moderní způsob života zahrnující regeneraci nejen těla, ale i duše. Každý občas potřebuje nabrat energii. Během relaxace se v těle uvolňuje svalové a psychické napětí. Dopřejte si blahodárné relaxační wellness služby našeho hotelu Stein a věnujte vašemu tělu i duši chvíle oddechu a luxusu.

Pivní lázně, bylinné, medové, květinové, čokoládové

Příjemná atmosféra v pivních, medových, bylinných či jiných aromatických koupelích v doprovodu relaxační hudby vám dodá novou energii a sílu. Tyto koupele jsou nejen velmi příjemné a uvolňující, ale také účinné.

Finská sauna

Finská sauna je horkovzdušná lázeň při teplotě vzduchu 75-90°C při velmi nízké relativní vlhkosti vzduchu 10-15%. Odstraňuje nečistoty z těla, a pomocí látkové výměny pomáhá očistit tělo od zplodin obsažených v potu.

Sauna Stein – danárium

Kombinace sauny a parní lázně. Teplota této sauny je mezi 45 a 65 stupni Celsia. Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty ve finské sauně, pro astmatiky a ty, kdo mají problémy s dýchacími cestami. Mezi další blahodárné účinky patří také zlepšení pohyblivosti a zmírnění lehkých revmatických potíží.

Římská aroma lázeň

Pocení ve vodní páře s vonným koncentrátem při různých teplotách mezi 35° a 60°C. Vlhkost vzduchu je takřka 100%. Čistí kůži, uvolňuje nervy a svaly. Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty v klasické sauně.

Whirlpool bazén

Masážní bazén s teplou vodou, kde na svaly působí proudy vody a bublinky vzduchu. Dochází k uvolnění svalů a ztuhlosti kloubů, rehabilitaci, relaxaci a regeneraci sil.

Masáže: sportovní a regenerační masáže

Masáže sportovní, reflexní, lávovými kameny, medové terapie, indická masáž, čokoterapie ...

Relaxační místnost

Prostředí ve kterém se klade důraz na uvolnění. Závěrečný odpočinek a zklidnění organismu. blahodárný odpočinek po procedurách bude doplněn relaxačním pohledem do okolní přírody plné koní, oveček, lam a dalších členů naší ekofarmy.

Venkovní bazén

Od května do září mohou naši hosté využívat venkovního bazén o rozměrech cca 8x4 metry. 

Využít můžete sportoviště, půjčovnu motorových čtyřkolek, jízdních kol, lodiček a drobného sportovního vybavení. 


Zákazníci hodnotí „Resort Stein“

1.4.2016 11:44
Lenka
Recenze „Resort Stein“ pro akci „3denní romantický pobyt v Resortu Stein pro dva“: 36908
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Krásný resort, milý personál. Málo ČECHŮ hodně NĚMCŮ. Služby jako sauna velmi pěkné , pozor : Vířivku jsme nevyužili , protože se pouští jen: úterky a soboty. (My jsme byli od středy do pátku ) . Ale nikde tato informace nebyla uvedena, ani na stránkách hotelu. Masáž na hotelu nedoporučuji. Hotel doporučuji opravdu pro někoho , kdo hledá odpočinek,přírodu, romantiku. Daleko široko nic než příroda není.Nám to vyhovovalo.
1

Ukončené akce klienta

3denní romantický pobyt v Resortu Stein pro dva
Resort Stein
pobyt v Resortu Stein na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí
Františkovy Lázně
3-denní pobyt v Resortu Stein pro 2 osoby a až 2 děti do 10-ti let