Recenze - René Býma

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 64603679
272
Bruzovice 73936 CZ
www.zaluzie-renesun.cz
725119045
info@zaluzie-renesun.cz

René Býma

O nás - Žaluzie Renesun
Nosným prvkem naší firmy je dodávka a montáž interiérových řetízkových žaluzií, která je schválena předními výrobci a dodavateli plastových, dřevěných a hliníkových oken. Kvalita montáže je zaručena našimi proškolenými techniky, kteří montují pouze naše výrobky a jsou pro Vás jistotou montáže se zárukou kvality.

Pro novostavby a rekonstrukce bytů a domů máme připravenou bohatou nabídku venkovního stínění (venkovní žaluzie, rolety, látkové stínění) vč. markýz, pergol a zastínění zimních zahrad.

Se vzrůstající poptávkou na exkluzivní interiérové stínění nabízíme vertikální žaluzie (lamely látkové, plastové, z dřevěné tkaniny nebo z měkkého dřeva), horizontální žaluzie dřevěné žaluzie v různých šířích lamel (25, 50 a 70) a to v 50-ti barevných a designových provedeních, látkové rolety (dekorovaná látka, vlastní řada látek konzultovaná s bytovými architekty), látkové posuvné panelové stěny, římské rolety, roletožaluzie a další designové "lahůdky" stínění.

Sledujeme bytovou výstavbu a snažíme se reagovat na nové trendy - požadavky moderního bydlení, ale také pružně řešit rekonstrukce stávajících bytů a domů. Spolupracujeme s předními developery, stavebními firmami a s výrobci oken. Výstavbu bytů konzultujeme s projektanty a architekty od jejího počátku a doporučujeme vhodnou přípravu oken tak, abychom eliminovali jejich dodatečné poškození či předcházeli neodborným dodatečným montážím, které naruší vzhled okna či omezí jejich záruku.

Díky spolupráci s předními developery nabízíme různé slevy včetně bezplatné konzultace a zaměření naším technikem na místě realizace nebo v naší vzorkové prodejně.

Naší velkou předností je rychlost realizace. Výrobky, které jsou vyráběny v České republice jsou montované do 14-ti dnů.

 


„René Býma“ nemá zatím žádné recenze.