Recenze - Radana Lišková

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 746210/4606
Podolí 402
Podolí 66403 CZ
www.penzionulisky.cz
777200674
info@penzionulisky.cz

Radana Lišková

Penzion U Lišky

Chcete jet obdivovat krásy jižních Čech? Kochat se půvabnou přírodou nebo využít možnosti sportovního vyžití? A hledáte k tomu vhodné ubytování? Preferujete příjemnou, prakticky rodinnou atmosféru menších penzionů? Chcete se vyhnout anonymnímu prostředí velkých hotelů?

Pak jistě hledáte statek U Lišky, který se nachází na okraji malebné vesničky Zdešov. Nechte na sebe dýchnout hřejivou atmosféru krásné krajiny Jižních Čech. Ubytujte se u nás. Penzion u Lišky je ideálním místem k prožití klidné a romantické dovolené v Jižních Čechách.

Statek U Lišky najdete nedaleko Jindřichova Hradce. Obklopuje jej klidná krajina Jižních Čech, která musí okouzlit každého návštěvníka. Původně zemědělskou usedlost jsme na jaře roku 2010 kompletně zrekonstruovali. A výsledek?

Vznikl tak nádherný penzion U Lišky s nadstandardním vybavením, který plně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V okolí penzionu můžete provozovat různé sportovní aktivity, procházet se po okolních lesích, kolem rybníků, navštěvovat kulturní památky, či jen houbařit nebo jezdit na kole. Chceme, abyste se u nás cítili dobře. 

Pokud máte rádi rodinnou atmosféru ubytování, jistě oceníte rozlehlou zahradu s koupacím jezírkem i krásnou venkovní terasu, kterou můžete samozřejmě použít například ke grilování. 

Na zahradě si sportuchtiví návštěvníci mohou zahrát stolní tenis, ruské kuželky i pétanque. Penzion U Lišky samozřejmě myslí i na děti. Pro ty máme připraveno dětské hřiště či trampolínu.


„Radana Lišková“ nemá zatím žádné recenze.