Recenze - PROLIFE s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Manuka med

IČ 27560261
JUDr. Krpaty 645
Pardubice 53003 CZ
www.prolife-fit-doplnky.cz
773252633
office@prolifeweb.cz

PROLIFE s.r.o.

Vážení návštěvníci našich webových stránek,

je nám potěšením nabídnout vám prvotřídní, světově uznávané, na českém trhu však unikátní a často nedostupné Potravinové doplňky. Jedná se zejména o výrobky ze Super Fruits (Super ovoce), novozélandský certifikovaný Manuka med, výtažek z listu olivy plný antioxidantů, vynikajících pro imunitní systém. Dále u nás naleznete zcela přírodní přípravky. Bohužel nařízení evropské komise (ES) č. 432/2012, účinné od 14. 12. 2012, které vymezuje povolená zdravotní tvrzení u PD, nám zabraňuje uvádět zde doporučení na co je ten který potravní doplněk vhodný, takže je na vás posoudit zda se hodí pro zdravé hubnutí, klidnou mysl, zdravé klouby, imunitu, dobrou kondici nebo má jiný pozitivní vliv na vaše zdraví. Prostě naše PD jsou určeny pro všechny ty, jenž se chtějí starat o své zdraví. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte a zavolejte.

Jsme přímý dovozce s exkluzivním zastoupením pro ČR a neustále sledujeme vývoj všech těchto produktů a jejich uvádění do prodeje na evropském trhu a i to s jakým ohlasem se u veřejnosti setkaly. S ohledem na to se tyto webové stránky budou neustále doplňovat. Výsledek naší práce můžete posoudit nyní sami.

Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu o novozélandský Manuka med jsme založili speciální webové stránky: www.manuka-med.cz . Zde naleznete více podrobností.

V USA byl tento med oceněn značkou U.S. Fancy Grade, což je nejvyšší ocenění udělované přírodním produktům splňujícím nejpřísnější požadavky na jejich čistotu a způsob zpracování.


„PROLIFE s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.