Recenze - ProIDS s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 29358671
Francouzská 425/97
Brno 60200 CZ
www.oldtownhotel.cz
545222000
info@oldtownhotel.cz

Všechna zařízení provozovatele

ProIDS s.r.o., HOTEL OLD TOWN****

ProIDS s.r.o.

Hotel OLD TOWN****
Hotel OLD TOWN Brno **** je nově vybudovaný čtyřhvězdičkový designový hotel. Svou polohou nabízí hostům rychlou a pohodlnou dostupnost centra města Brna s významnými nákupními středisky a oblíbenými památkami. Disponuje moderním vzhledem, je vybaven nejnovějšími technologiemi a překvapí příjemným prostředím s profesionálními službami. Hotel nabízí uzavřené, kamerami střežené parkoviště přímo v areálu hotelu, které mohou hosté využívat zcela zdarma.

Hotel svým hostům nabízí 23 moderně vybavených pokojů jejichž design a komfort předčí očekávání čtyřhvězdičkového hotelu.

Všech 45 lůžek má kvalitní ortopedické matrace, které zaručí pohodlný a nerušený spánek.

Mezi vybavení každého pokoje patří například osobní trezor, minibar, podlahové vytápění s termostatem, LCD televizor s digitálním příjmem satelitních programů, telefon s přímou volbou volání, luxusní kosmetické přípravky, župan, pantofle, vysoušeč vlasů a další drobnosti, které udělají radost i náročným zákazníkům. Láhev vody jako pozornost podniku na každém pokoji.

Merci restaurant: 
Restaurace Merci je zaměřena na českou kuchyni. Šéfkuchař se však jídelní lístek rozhodl obohatit o různé specialitymezinárodní kuchyně. Klademe důraz především na čerstvost a kvalitu použitých surovin. Cílem je připravit skutečně skvělé, kvalitní a neopakovatelné české jídlo, díky kterému se budete rádi vracet! Kuchaři čerpali z receptů našich babiček a kloubí je s vlastní kreativitou a zkušeností ze zahraničí.

Naši číšníci Vás usadí do dvou kvalitně vybavených, klimatizovaných místností. Tyto místnosti jsou vkusně sladěny do celkově příjemného a intimního prostředí s kapacitou 40 osob.

Ráno restaurace Merci přivítá hosty bohatým snídaňovým bufetem a na oběd nebo večeři je zláká inspirujícím a la carte menu nebo aktuální denní nabídkou.


„ProIDS s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.