Recenze - Pivní lázně Casiopea

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Pivní lázně Casiopea

Radka Nováková
IČ 03223370
Náměstí Trčků z Lípy 162
Světlá nad Sázavou 58291 CZ
www.laznecasiopea.com
773 167 672
casiopeacasiopea@email.cz

Pivní lázně Casiopea

Vyzkoušejte originální staročeskou proceduru, která je založena na použití výhradně přírodních surovin, materiálů a starých léčitelských postupů. Nechte se hýčkat v našich lázních...

Speciální lázeňské kosmetické služby a klasické kosmetické služby za dostupné ceny s použitím špičkových přístrojů a značkové kosmetiky. Studio nabízí všechny obvyklé kosmetické služby. V našem salonu provádíme: kosmetiku, vizážistiku, barevnou typologii, masáže, modeláž nehtů, manikúru, permanentní make-up, parafínové zábaly, tělové zábaly a mnoho dalšího.

Nápad na založení vlastních pivních lázní vznikl tak že jsme s manželem často jezdili do jiných pivních lázní jako hosté a některé věci nám tam vadily a rušily jinak nádherný zážitek z pivní koupele a vůbec pobytu v lázních který má být především relaxačním a také léčebným zážitkem.

Co nám vadilo?
Především malé množství procedur a jejich krátká doba např. Koupel v lázni cca 20 min odpočinek v zábalu cca 20 min maximálně masáž zad nebo olejování také cca 20 min tak za hodinku bylo po všem a to je pro opravdovou relaxaci a odpočinek málo, nehledě na přemrštěnou částku... Pití piva jen během procedur. Nedostatek soukromí, např. někde je více van a odpočívacích lůžek vedle sebe, oddělené jen plentou a hosté se navzájem ruší a kazí tak celkový zážitek z relaxace. Málo dobrot během procedur (ve většině lázní nic takového nebylo), přeci jen po vypití pár piv člověku vyhládne a něco malého by zakousl. Ale dost bylo negativ všechno dobře dopadlo jsou tu naše lázně kde jsme výše zmíněné napravily.

Jak je to u nás?
Tak jak by to mělo být, lázeň si můžete prodloužit pokud se vám ještě nechce z vany, nabízíme velké množství doplňkových procedur. Pití piva (důležitá součást procedury), čepujeme nepasterizované pivo BERNARD, pro řidiče nebo abstinenty máme několik druhů nealkoholických piv a samozřejmostí jsou také limonády a minerálky.

Naprosté soukromí, lázně jsou odděleny od kosmetického salonu a obsluha vstupuje jen na vaše zazvonění jinak jste tam jen vy vana a pivo. Během celého pobytu v lázních se podává občerstvení k pivku (škvarková pomazánka, salámový talíř, pivní sýry, pivní salám atd.) Přijďte se přesvědčit sami vy kteří jste veteráni pivních lázní a můžete porovnávat i vy, kteří s pivními lázněmi teprve začínáte a rádi objevujete něco nového.

Vinné lázně
Ne každý je milovník pivečka, někdo má raději dobré víno a při konzumaci si mnohdy neuvědomuje, že i víno působí blahodárně i na pokožku. Proto jsou tu pro Vás vinné lázně, které rozšiřují nabídku našich lázeňských služeb.


„Pivní lázně Casiopea“ nemá zatím žádné recenze.