Recenze - Petr Šrámek

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Fotografování
Celkové hodnocení akcí: 1
0% doporučuje (1 hodnocení)

IČ 02186691
Na Šutrovině 450
Šenov 73934 CZ
www.petr-sramek.cz
773666287
petrsramek11@gmail.com

Všechna zařízení provozovatele

Petr Šrámek, Restaurace Citadela

Petr Šrámek

Fotograf – člověk, který dodá fotografii duši, světlo a správný stín...

Jmenuji se Petr Šrámek a narodil jsem se 28. července roku 1989 ve Frýdku - Místku na severu Moravy, kde jsem vyrůstal až do svých čtyř let. Poté se s rodinou přestěhoval do Ostravy, kde žiji a působím dodnes. Fotografování je především mým koníčkem, který souhrou náhod, příležitostí a lidí kolem mě postupem času a let kulminoval a přerostl do mé nyní bohulibé profese.

Přesto, že můj prim hraje hlavně fotografie reportážní, pokouším se nespecializovat se na žádné vyloženě dané fotografické odvětví a velice rád experimentuji a zkouším nové věci a styly focení. Každý interiér, předmět či člověk je jedinečný. Při focení tohoto všeho se pokouším přizpůsobit právě této výjimečnosti a nechávám ji vyniknout ve svých pracích.

Výsledky mého snažení můžete shlédnout ve fotogalerii, kde jsou fotky rozděleny do několika kategorií podle obsahu nebo v externí Zonerama galerii. Věřím, že si uděláte obrázek o tom, co ode mně můžete očekávat, a že Vás moje služby uspokojí.

Spolupracuji se servery jako iReport či Party Planet, pro které fotím české i zahraniční umělce. Jako svatební fotograf používám výhradně špičkové fotografické vybavení značky Canon a proto jsem se rozhodl nabídnout svéslužby i Vám.

Dalším mým velkým koníčkem je cestování, které jde vlastně s fotografií jako takovou tak říkajíc ruku v ruce, a tak na tomto webu krom koncertníchsvatebníchglamour, rodinných či jiných fotek uvidíte občas i nějakou tu fotografii cestopisnou, zachycující krásy přírody či vyjímečnost architektury!

Doufám, že se Vám na mých stránkách bude líbit a rádi se sem opět vrátíte.


Zákazníci hodnotí „Petr Šrámek“

28.9.2016 11:29
Miroslava
Recenze „Petr Šrámek“ pro akci „různé styly focení Ostrava“: 37502
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Focení neproběhlo. Pan Šrámek slíbil vrátit peníze, nicméně.. nikdy se tak nestalo. Už ani nereaguje. Kdo máte podobnou zkušenost, napište na mijuu@centrum.cz, podáme hromadnou žalobu.
1

Ukončené akce klienta

burger + hranolky + cola cola v restauraci Citadela
Restaurace Ostrava
různé styly focení Ostrava
Fotografování
různé styly focení Ostrava
Fotografování