Recenze - Penzion Zivka

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Penzion Zivka
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (2 hodnocení)

Ivan Murdzik I.K.Z.
IČ 30624177
Hlavná ulica ¨550
Závažná Poruba 03202 SK
www.zivka.sk
905377377
penzion@zivka.sk

Všechna zařízení provozovatele

Penzion Zivka, Penzion Zivka, Penzion Zivka

Penzion Zivka

Nově postavený penzion rodinného typu s výbornou kuchyní se nachází na konci obce Závažná Poruba v rodišti významného slovenského básníka Milana Rufuse a zároveň jen 400 m od lyžařského střediska Ski Centrum Opalisko s dvousedačkovou lanovkou a dalšími vleky, které se nachází na úpatí Nízkých Tater v nadmořské výšce 630 m nad mořem.Každý si přijde na své a může si vybrat jak strávit hezké chvíle na Liptově, aniž by se musel daleko přesouvat. Liptov nabízí široké možnosti jak relaxovat (lyžování, jeskyně, turistika, aquaparky, vodní sporty, motokáry, kulturní památky, město Liptovský Mikuláš, apod.).

Ubytování

Každý pokoj má samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. Pokoje jsou vybaveny postelemi vynikající kvality s výbornými matracemi, nočními stolky a lampami na čtení. V každém pokoji se nachází psací stolek s dvěma židlemi, pohovka na sledování TV, která slouží jako přistýlka, LCD televizor, rádio budík a možnost Wifi připojení na internet.

V předsíni se nachází dostatek odkládacích prostor ve vestavěné skříni. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Možnost kouření na balkoně, pokud ho pokoj má. Náš penzion můžete navštívit i se svými čtyřnohými miláčky, pokud neruší jiných hostů a neničí vybavení hotelu.

 

Cafe-Restaurant

Přijměte pozvání a navštivte náš Cafe Restaurant, který je zařízen v moderním stylu a sestává ze tří (plus letní terasa), čili čtyř částí, které tvoří jeden celek.

Jídelní část je využívána zejména během obědů a večeří, kde je k dispozici šest stolů, celkem 24 míst. V této části prezentujeme slavnostnější stolování a využívá se hlavně na rodinné nebo firemní posezení zejména během víkendů.

Smíšená část slouží zejména pro turisty nebo generačně smíšenou společnost, která se chce popovídat a mezitím si něco pojíst a popít. Tato část je lemována lavicemi, při kterých jsou stoly se židlemi.

Kavárenská část sestává ze čtyř boxů v přední části, kde si můžete užít více světla a přitom vypít Váš oblíbený nápoj nebo prohlédnout si něco v televizi.

Letní terasa se nachází na levé straně před vchodem do penzionu v dřevěné úpravě, která je příznačná pro náš celý penzion.

Nabízíme samostatnou společenskou místnost do 20 osob vhodnou i pro rodinné oslavy a firemní školení. Náš Cafe Restaurant má kapacitu 70 míst a spolu s letní terasou poskytuje až 90 míst k sezení, proto přijměte pozvání na uspořádání rodinných oslav, životních jubileí, křtin, kárový, promocí, firemních posezení, ale i malých svateb do 50 osob.


Zákazníci hodnotí „Penzion Zivka“

24.10.2014 10:52
Petra
Recenze „Penzion Zivka“ pro akci „3 nebo 4-denní wellness pobyt v Tatrách“: 39006
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Pobyt se nam moc libil. Penzion byl utulny a cisty. Polopenze dostacujici.
23.10.2014 12:22
Recenze „Penzion Zivka“ pro akci „3 nebo 4-denní wellness pobyt v Tatrách“: 39006
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
...
1

Ukončené akce klienta

letní pobyt na Slovensku v rodinném penzionu Zivka
Penzion Zivka
jarní pobyt v rodinném penzionu Zivka
Penzion Zivka
wellness pobyt s polopenzí pro dva a vstupem do aquaparku Tatralandia
Penzion Zivka