Recenze - Penzion Vila Šafrán

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Ubytování Slovensko

Penzión Vila Šafrán**
IČ 47634405
Zahradní 670
Batizovce 05935 SK
www.penzion-vilasafran.sk
+421 917 124 442
info@penzion-vilasafran.sk

Penzion Vila Šafrán

Penzion je situován pod Vysokými Tatrami v nadmořské výšce 800 mv obci Batizovce, vzdálené 8 km od Popradu. Malebnost prostředí a okolní přírody dotváří poloha, která je východiskem do čtyř národních parků: VysokéTatry, Nízké Tatry, Slovenský ráj a Pieniny, s možností sportovního vyžití a přehlídkou několika atraktivit a kulturních památek světového významu.

Penzion Vila Šafrán ** představuje vysokou kvalitu služeb, je zárukou spokojenosti i pro nejnáročnější hosty.Penzion poskytuje ubytování v moderně a pohodlně zařízených apartmánech, rodinných pokojích, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, barevným TV přijímačem se SAT programy a balkonem. Penzion má bezbariérový vstup a je vybaven 1 bezbariérovou pokojem. V penzionu je možné ubytování se zvířetem.

Restaurace orientovaná na jih, prosvětlená sluncem, Vás zde provází jako symbol zdravé vysokohorské klimatu. Na vysoké úrovni nabízí speciality, které uspokojí i opravdových gurmánů. Vybrat si tu správnou specialitu Vám pomůže personál. V nabídce stravu i pro celiatiky. V letních měsících si vychutnáte příjemnou atmosféru při posezení na letní terase, zda zastřešené posezení u jezírka s grilem.

Penzion disponuje suchou saunou a nabízí i možnost přidání eukalyptových přísad během saunovacího procesu. Maximální kapacita je 6 osob. Cena sauny 4 € (6 € mimo hoteloví hosté) na 1 hodinu. Možnost pronájmu sauny na celý den.


„Penzion Vila Šafrán“ nemá zatím žádné recenze.