Recenze - Penzion Velké Dářko

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Penzion na Vysočině

Petr Novák
IČ 14979985
Škrdlovice 116
Žďár nad Sázavou 59101 CZ
www.velkedarko.cz
566 659 107 606 655 285
penzion@velkedarko.cz

Penzion Velké Dářko

Nabízíme 52 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Útulné a čisté pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV jsou vhodné pro rodinné rekreace, individuální ubytování i pro ubytování na služebních cestách.

Zajišťujeme celodenní stravování v restauraci penzionu, jak pro ubytované, tak pro návštěvníky restaurace. Nově také můžete na pokojích využít Wi-Fi připojení k internetu.Celodenní stravování, snídaně, polopenze, plná penze, švédské stoly. Bohatý výběr jídel české, evropské a asijské kuchyně. Široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Pro milovníky vína je připravena nabídka českých archivních vín a odrůdových vín z jižní Afriky.

Nekuřácká jídelna zaručuje soukromí a hlavně klidné a příjemné posezení v nekuřáckém prostředí. K dispozici je až 32 míst a lze ji využít jako salonku pro rodinné oslavy, školení, menší svatby, předváděcí akce, srazy spolužáků apod. Jídelnu jsme pro Vás v nedávné době zrekonstruovali, abyste se zde cítili ještě pohodlněji.

Rozlehlý salon s barem a tanečním parketem (s možností zajištění živé hudby) pojme až 72 lidí. Je vhodný pro pořádání rautů, svateb, promocí a dalších oslav včetně oslav Silvestra. Dále je zde možno pořádat školení a semináře. K dispozici je video k prezentaci školících materiálů. K salonu patří velká terasa s grilem, kde je možné posedět, relaxovat a večer i grilovat.

V ubytovací části penzionu mohou naši hosté zdarma využít kulečník. Pro děti je přímo u penzionu malé pískoviště s houpačkou a prolézačkou. Domácí mazlíčci jsou povoleni. Parkování je přímo před penzionem.

Právě pro skvělou polohu je penzion velmi vhodný pro rekreaci, turistiku, cykloturistiku i zimní sporty, rybaření, houbaření, wellness pobyty, ale také pro školní výlety, lyžařské pobyty a školy v přírodě.


„Penzion Velké Dářko“ nemá zatím žádné recenze.