Recenze - Penzion u Julka

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Penzion U Julka
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

Jaroslav Hlavatý
IČ 12101095
Domašov 54
Bělá pod Pradědem 79085 CZ
www.ujulka.cz
776038202
info@ujulka.cz

Penzion u Julka

Pension U Julka se nachází poblíž Domašova v Jeseníkách. Čistota prostředí a ovzduší zaručuje rekonvalescenci tělesných a duševních sil všem, kteří touží po odpočinku v krásné přírodě.

Nabízíme celoroční ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a celkovou kapacitou 23 lůžek. Je zde možnost využít parkoviště, letní zahrádku, pergoly s posezením, ruské kuželky, gril, udírny, venkovní krb, stolní tenis a dětské hřiště.

Pension U Julka je nejlepší alternativou pro milovníky letních a zimních sportů, pro vyznavače turistiky, cyklistiky, horolezectví, lyžování a kolektivních sportů. 

Poblíž se nachází mnoho běžeckých i sjezdových tratí, v létě je zde možnost koupele v krytém bazénu, dopřát si perličkové koupele nebo si zajít na proslulé masáže v neméně proslulých lázních Vincenze Priessnitze, které jsou vzdálené 10 km. Sportovní miniareál www.relaxdomasov.com 


Zákazníci hodnotí „Penzion u Julka“

18.1.2016 09:17
Anna
Recenze „Penzion u Julka“ pro akci „pobyt v Jeseníkách pro 2 na až 6 dní nebo Silvestra v penzionu U Julka“: 35825
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Vše proběhlo v pořádku, hezké, čisté pokooje, výborné jídlo, jedině nám vadilo, že pri check-outu nebyl k dipozici nikdo, u koho by se daly nechat klíče.
1

Ukončené akce klienta

pobyt v Jeseníkách pro 2 na až 6 dní nebo Silvestra v penzionu U Julka
Penzion U Julka