Recenze - Penzion Pod Slamníkem

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Penzion Pod Slamníkem

PaedDr. Milena Šmídová
IČ 62725220
Dolní Morava 104
Dolní Morava 56169 CZ
www.podslamnikem.cz
606 631 0­69
zdenek.smida@tiscali.cz

Penzion Pod Slamníkem

Nejvýše položený penzion na Dolní Moravě (745 m.n.m.), je ideálně situovaný jak pro zimní rekreaci, tak pro letní rekreaci a sport. Objekt má dispozice pro příjemné firemní školení, teambuilding, vánoční večírek či soukromou oslavu.

Outdoorové aktivity mohou probíhat v bezprostřední blízkosti penzionu - lanové centrum, adrenalinová věž, bobová dráha, sáňkařská dráha, lanová dráha, velký venkovní bazén náležející k penzionu a další.

Nabízíme 17 dvou až čtyřlůžkových pokojů vybavených sociálním zařízením, TV přijímačem, internetovou kabelovou přípojkou v každém pokoji.

V penzionu je dětská herna a vlastní stylová restaurace poskytující služby převážně ubytovaným hostům. Parkování pro ubytované je přímo u objektu.

Penzion Pod Slamníkem Dolní Morava pro Vás zorganizuje: firemní školení, vzdělávací kurzy, rodinné oslavy, svatby, večírky, vánoční večírek, školy v přírodě, lyžařské výcviky, akomodační pobyty, pronájem celého objektu jedné skupině, ubytování na Dolní Moravě, zimní rekreace, letní rekreace.

Venkovní bazén s lehátky a dětským hřištěm u penzion - pro ubytované zdarma.


„Penzion Pod Slamníkem“ nemá zatím žádné recenze.