Recenze - Penzión Margaréta - Ing. Hedviga Bognárová Anhe

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 32312563
Tonkovce 674
Nový Život 93038 SK
www.penzionmargareta.sk
918 900 930
info@penzionmargareta.sk

Všechna zařízení provozovatele

Penzión Margaréta - Ing. Hedviga Bognárová Anhe, PENZION MARGARETA

Penzión Margaréta - Ing. Hedviga Bognárová Anhe

Rodinný penzion městského typu Vám nabízí kvalitní ubytování a snídaně v příjemném prostředí. Výhodná poloha Vám umožní vychutnat si pohodu, klid a zároveň být na dosah relaxačních, sportovních i kulturních aktivit.

Věříme, že díky zkušenostem, výbavě penzionu s kvalitními službami a ochotnému personálu se u nás budete cítit - jako doma.

Penzion Margareta** je otevřen přes celý rok. S radostí vítá své hosty, kteří chtějí uniknout ze stresu a relaxovat v pohodlí.

Celý areál penzionu je plný zeleně a množství květů. Každý si zde najde prostor pro odpočinek i zábavu.

POKOJE:

Samozřejmostí je čistota a pravidelný servis pokojů. V celém našem penzionu je pro Vás připraveno 10 komfortně vybavených pokojů. V některých pokojích (typ classic plus) se nachází i malý kuchyňský koutek s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a základní kuchyňskou výbavou - bez možnosti vaření.

Interiér je vybaven vkusným dřevěným nábytkem a doplňky, které tvoří příjemné prostředí pro odpočinek v našem penzionu.

Každý pokoj má 2 postele a je vybaven vlastním sociálním zařízením, které zahrnuje WC, sprchu a vysoušeč vlasů. Na každém pokoji se nachází barevný televizor připojený na satelitní programy a výstup na terasu. Nemáme problém s přistýlkami, ty jsou Vám v některých pokojích také k dispozici.

Kromě těchto zcela běžných vybavení pokojů má každý pokoj přípojku na internet, vlastní ledničku a sejf. Naše pokoje jsou nekuřácké, pro naše hosty - kuřáky máme k dispozici pěkný altán za penzionem.

Parkování zajištěno před penzionem bezplatně. V případě, že byste chtěli parkovat ve dvoře penzionu za každou noc připočteme 1,50 € za parkování.

Večeři si můžete vychutnat v okolních restauracích s vynikající kuchyní. Pár metrů od penzionu si pochutnáte třeba v restauraci Basa Bescali, kde nabízí i specializovaná vína, která si můžete následně vychutnat třeba v jejich vinárně. Další možností je například Hotel Thermal, kde vás v hotelové restauraci rádi pohostí. 


„Penzión Margaréta - Ing. Hedviga Bognárová Anhe“ nemá zatím žádné recenze.