Recenze - Penzión Kamenný dvor

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Penzion Kamenný dvor

CORADO TRAVEL, SPOL. S R.O.
IČ 47006021
Vyšné Ružbachy 69
Vyšné Ružbachy 06502 CZ
www.penzionkamennydvor.sk
917937881 948843509 915119693
penzionruzbachy@gmail.com

Penzión Kamenný dvor, Penzion Glinec

Penzión Kamenný dvor

Penzion Kamenný dvor 

Penzion Kamenný dvor se nachází v malebném a klidném prostředí lázeňského městečka Vyšné Ružbachy na okraji Vysokých Tater. V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází jedinečný přírodní úkaz – travertínové jezírko Kráter s termální léčivou vodou. Součástí lázeňského městečka je i termální koupaliště s celoročním provozem a dále lyžařské vleky, které jsou v zimě pravým rájem pro lyžaře. 

Restaurace je zařízená v lidovém stylu s množstvím dobových doplňků a teplým dřevěným interiérem. Nabídneme Vám příjemné posezení a široký výběr tradičních jídel i specialit. Při pěkném počasí je restaurace rozšířená o terasu s výhledem na kráter.

Během víkendu Vám posezení zpříjemní lidová hudební skupina Bratia Jendrichovský, kteří Vaší návštěvě dodají tradiční spišskou atmosféru. 

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Na pokojích nechybí TV či lednice. K zapůjčení je dětská postýlka.

Můžete si zvolit mezi dvojlůžkovým pokojem nebo malým či velkým apartmánem pro více osob.

V blízkosti penzionu je k dispozici sauna, fitness, krytý bazén, tenisový kurt, který Vám bude zajištěný dle Vašeho požadavku. K dispozici je i komplexní lázeňská péče s odborným lékařským dozorem, která je poskytována v lázních vzdálených 50 m od penzionu.


„Penzión Kamenný dvor“ nemá zatím žádné recenze.