Recenze - Penzion Hurikán

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Penzion Hurikán
Celkové hodnocení akcí: 3.6315789473684
79% doporučuje (38 hodnocení)

Karel Hájek - pension Oudoleň
IČ 28549295
U Stadionu 2116
Havlíčkův Brod CZ
www.penzion-hurikan-cz.webnode.cz
737999310
penzionhurikan@seznam.cz

Všechna zařízení provozovatele

Chata U Rybáře, Penzion Javůrek, Chalupa Na Špici, Chalupa Sofie, Chalupa Sofie, Chalupa Na Špici, Penzion Hurikán

Penzion Hurikán

Penzion Hurikán

Rodinný penzion se nachází v krásné a klidné přírodě v městském parku v Havlíčkově Brodě v kraji Vysočina na Českomoravské vrchovině. Po celkové rekonstrukci nabízíme ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech.

Pokud hledáte klid, odpočinek, aktivní relaxaci či romantický pobyt ve zdravém prostředí, právě pro Vás je určena naše nabídka. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Každý apartmán nebo pokoj má svoje vlastní sociální zařízení, ledničku a TV. Apartmán má kuchyňský kout, obývací pokoj a ložnici. V penzionu je ubytovaným hostům k dispozici vybavená kuchyň a salónek.

K dispozici je restaurace, zimní zahrada s krbem a udírnou, venkovní posezení s krbem. Na zahradě je dětské hřišťátko. V okolí penzionu můžete využít, venkovní bazén (pouze v letních měsících), krytý plavecký bazén, zimní stadion, masáže atd. (vše cca 50 metrů od penzionu).

Naše služby poskytujeme výhradně pro ubytované hosty s důrazem na osobní přístup k návštěvníkům se zárukou klidného a nerušeného odpočinku či trávení dovolené. Celý penzion je nekuřácký, s výjimkou vyhrazených venkovních prostor. Do objektu smí domácí mazlíčci (malá rasa). 


Zákazníci hodnotí „Penzion Hurikán“

5.6.2018 07:58
Helena
Recenze „Penzion Hurikán“ pro akci „wellness pobyt pro dva v penzionu Hurikán“: 43417
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
výhodná poloha penzionu, hnusné večeře - univerzální hnědá omáčka s chutí vody, mouky, kmínu, naprosto tlustý bůček, to byl asi guláš. Druhý den karbanátek - vepřové maso silně plněné strouhankou, odporné, v pokoji vrčely agregáty z chlazení sudů piva umístěných v garáži, nedalo se spát. Nikdy více.
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
1
Ne
0
11.5.2018 18:57
Recenze „Penzion Hurikán“ pro akci „wellness pobyt pro dva v penzionu Hurikán“: 43417
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Pěkný penzion,dobré jídlo,krásná příroda kolem penzionu.Město Havlíčkův Brod bylo také moc pěkné.Spokojenost všech zúčastněných :-)
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
1
Ne
0
1

Běžící akce klienta