Recenze - Penzion Avionika

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Ubytování Krušné hory
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

Miloslava Dolenská
IČ 76412296
Dukelská 47
Kovářská 43186 CZ
www.penzionavionika.cz
720 756 506
ubytovani@penzionavionika.cz

Penzion Avionika

Penzion se nachází v srdci Krušných hor, v obci Kovářská. Díky své poloze v blízkosti sportovního areálu Klínovec (vzdáleného pouhých 6 km) je penzion Avionika ideálním místem pro ubytování v Krušných horách. Okolí obce Kovářská nabízí spoustu možností jak aktivně strávit letní i zimní dovolenou na horách. Lyžařské a běžecké tratě, cyklostezky i trasy pro pěší turistiku, to vše zde najdete. Hostům je k dispozici i soukromé parkoviště, monitorované kamerovým systémem.

Penzion Avionika nabízí 13 prostorných pokojů, kompletně vybavených novým pohodlným nábytkem. Úplně nové jsou i postele a matrace. Když k tomu přičtete i naprostý klid a ticho, tak už nic nebrání tomu, abyste se vyspali do růžova. Každý pokoj má svůj sprchový kout a toaletu. Součástí je i vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím WiFi a televize. Do všech pokojů je možné umístit přistýlku nebo dětskou postýlku.

Penzion Avionika nabízí celodenní stravování ve stylové restauraci s pizzerií v blízkosti Klínovce. Hosté si mohou vybrat ze stálého jídelního lístku, který obsahuje tradiční česká jídla i krušnohorské speciality a více než 20 druhů pizzy. Ubytovaní hosté si mohou objednat snídaně podávané formou švédských stolů anebo si jednoduše vybrat z jídelního lístku. Útulné prostředí je vhodné pro uspořádání oslavy, rodinného setkání či firemní akce v Krušných horách. Rádi pro Vás zorganizujeme společenskou akci dle Vašich přání. Během letních měsíců si naši hosté mohou užít příjemné posezení na naší venkovní zahrádce.

Užijte si chvíle pohody a odpočinku během svého pobytu. Dočerpejte energii po náročném dni na svahu nebo ulevte svým nohám po náročném výletě na kole. Pokud by Vám odpočinek nestačil, nabízíme i sportovní, relaxační a aromatické masáže.

Relaxační centrum v Avionice nabízí:

  • finskou suchou saunu (až pro 8 osob)
  • parní box
  • whirlpool (pro 6 osob)

Zákazníci hodnotí „Penzion Avionika“

22.3.2015 11:07
Recenze „Penzion Avionika“ pro akci „pobyt v penzionu Avionika v Krušných horách na 3 dny pro 2 osoby“: 31106
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Všechno v pohodě, jen připomínka. V penzionu je také pizzerie a tak pokud jste v pokojích nad pizzerií, tak je tam do 23-ti hodin hluk. Pokud jdete spát později, tak to nevadí. Wellness, snídaně a pokoje super. Mohu doporučit.
1

Ukončené akce klienta

pobyt v penzionu Avionika v Krušných horách na 3 dny pro 2 osoby
Ubytování Krušné hory