Recenze - Penzion a ranč U Potoka

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Penzion Ranč u Potoka
Celkové hodnocení akcí: 3.5
100% doporučuje (2 hodnocení)

Mária Gažiová
IČ 04322088
V Záhoří 454
Lučany nad Nisou 46871 CZ
www.upotoka.cz
734 272 354
rancpotok@seznam.cz

Penzion a ranč U Potoka

Užijte si svou dovolenou, prázdniny i víkend v tiché pohodě ubytování rodinného penzionu a ranče U Potoka v Jizerských horách.

Nechte se k vydatné snídani vzbudit veselým pořechtáváním našich koní a poté se vydejte pěšky, na kole či v sedle přírodní rezervací CHKO Jizerské hory za krásami Jizerských hor a Krkonoš, nebo v zimě na běžky či k některému z mnoha dalších okolních lyžařských středisek a skiareálů v Jizerských horách ...

Všechny pokoje jsou pro Vás standardně vybaveny barevnou TV s příjmem českých a několika satelitních programů, koupelnou s WC a sprchou. K dispozici je Vám také PC s neomezeným přístupem na internet s vysokorychlostním připojením ADSL 4Mb/s, event. přímo připojení k naši WiFi síti. 

Zveme Vás k posezení u dobrého pití a specialit připravených na grilu a v udírně do stylové hospůdky, která je přímo v areálu pensionu a ranče U potoka. Hospůdka slouží výhradně pro naše hosty. 

Připravíme pro Vás grilování a uzení selat a jiných specialit, posezení u živé hudby, oslavu Vašich narozenin, firemní školení či večírek, společenské akce, srazy, rauty, svatby, zahradní párty. Kompletní catering v netradičním, klidném prostředí pomezí Jizerských hor a Krkonoš. 

Ranč a penzion U potoka na pomezí Jizerských hor a Krkonoš nabízí kromě ubytování služby v oblasti agroturistiky spojené především s koňmi. Toto lze přirovnat k jakémusi způsobu hipoterapie - jízdy na koních v jízdárně i po svazích Jizerských hor a Krkonoš, jezdecký výcvik apod.


Zákazníci hodnotí „Penzion a ranč U Potoka“

15.2.2016 11:36
Jiří
Recenze „Penzion a ranč U Potoka“ pro akci „zimní dovolená na 3 dny pro dva na Ranči U Potoka“: 37579
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Pro méně náročné klietny
5.10.2015 19:52
Recenze „Penzion a ranč U Potoka“ pro akci „pobyt pro dva na Ranči U Potoka v Jizerských horách“: 37579
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Pobyt se nám líbil,majitelé ochotní a vstřícní. Je mi jasné, že za tuto cenu nemohu požadovat pobyt v interhotelu. Martincová,spokojený zákazník.
1

Ukončené akce klienta

zimní dovolená na 3 dny pro dva na Ranči U Potoka
Penzion Ranč u Potoka
zimní dovolená na 3 dny pro dva na Ranči U Potoka
Penzion Ranč u Potoka
pobyt na Ranči U Potoka pro dva s polopenzí
Ranč U Potoka