Recenze - Pension Valmi

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Pension Valmi

Lukáš Kalina
IČ 87879328
Na Svahu 157
Železná Ruda 34004 CZ
www.pensionvalmi.cz
+420 603 161 520
penzionvalmi@gmail.com

Pension Valmi

Rodinný Penzion Valmi, který je v provozu už od roku 1993, Vás nadchne svojí atmosférou, sotva přejdete práh. Pension se nachází v klidném zákoutí na kraji Železné Rudy na Šumavě, kde celou jednu stranu rozlehlé zahrady tvoří průzračný potok a hustý les.

Celoročně pension Valmi nabízí klidný spánek na čerstvém vzduchu, wellness a výbornou kuchyni, a to vše nedaleko od centra městečka Železná Ruda a hranice s Německem. Celá oblast je oblíbeným centrem zimních sportů, letní turistiky a cykloturistiky.

Snídaně se podávají formou švédských stolů, večeře jsou servírované a jsou v kvalitě domácí kuchyně.

Od jara do podzimu si užijete dva vyhlášené tenisové kurty, zahradní párty, grilování, dětské hřiště, venkovní bazén, turistiku a jízdu na kole v překrásném okolí šumavských lesů a jezer.

Dětem je přímo u penzionu Valmi k dispozici trampolína a krásné dětské hřiště s houpačkami a pískovištěm.

Příjemnou relaxaci si užijete ve wellness - vířivka a sauna.

Penzion Valmi nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích + 1 apartmán s možností až 7 lůžek. Nově zrekonstruované pokoje jsou vybavené novým nábytkem, SAT/TV, rádiem. Na každém pokoji je stolek s křesly pro pohodlné posezení i přečtení novin a knížky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

 


„Pension Valmi“ nemá zatím žádné recenze.