Recenze - Pension Smaragd

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Pension Smaragd

Petr Koryťák
IČ 15325644
Borská 21
Přimda 34806 CZ
www.pensionsmaragd.cz
603 377 761
pensionsmaragd@seznam.cz

Pension Smaragd

Penzion je ideální pro klidnou rodinnou i aktivní dovolenou celoročně možnost vyžití v krytém bazénu s tobogánem, vířivkou, saunou a fitness na Přimdě. V letním období na cykloturistiku, pěší turistiku, houbaření, rybaření a koupání v nedalekém rybníku nebo přírodním koupališti. V zimním období na lyžování a snowboarding na cca 2 km vzdálené sjezdovce se dvěma vleky, sáňkařskou dráhou a běžkařskými tratěmi

V letním období houbaření, rybaření, pěší turistika, cykloturistika. Celoročně vyžití v krytém bazénu s vířivkou, saunou a fitness na Přimdě.

Pension prošel kompletní rekonstrukcí, při které byl zpřístupněn nový samostatný vchod s recepcí, všechny pokoje mají TV a vlastní sociální zařízení - koupelnu se sprchou a WC. Na patře je společná kuchyňka s lednicí a varnou konvicí, káva a čaj k dispozici zdarma.Všechna lůžka mají nové protialergické přikrývky a polštáře.

V budově pensionu se nachází masážní studio Relax, které nabízí masáže, peelingy a zábaly a kosmetický salonek, vše na patře pensionu, na masáže a koupele jdete v pantoflích a županu.


„Pension Smaragd“ nemá zatím žádné recenze.