Recenze - Pension Krásné Údolí

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Pension Krásné Údolí

Vladimír Beleš
IČ 41904451
Spojovací 187
Český Krumlov 1 38101 CZ
www.krasneudoli.com
775945501
krasneudoli@email.cz

Všechna zařízení provozovatele

Vladimír Beleš, Pension Krásné Údolí

Pension Krásné Údolí

Penzion Krásné Údolí

Zveme Vás do pohádkového města Český Krumlov, které ukrývá kouzelný penzion Krásné Údolí. Dýchne tu na vás atmosféra dávných dob, časů romantických hrdinů, statečných mužů a krásných žen. Právě krásné ženy (Eleonora, Josefína, Viktorie, Kateřina, Alžběta, Magdalena a Rozálie) nás inspirovali k vytvoření příběhů, z nichž každý tu má své místo. Přenesou vás do časů královského lesku a pravé šlechtické cti. Jména našich dam nejsou smyšlená. Opravdu zde žily a jejich osudy jsou natrvalo vryty do každého koutu tohoto domu.

Ubytováni budete v jednom z 5 útulných romanticky vyzdobených pokojích ze 16. století s vlastním sociálním zařízením, TV a WIFI. 

Kateřina

Přenádherné šaty prošité modrými stuhami nebo falešné perly. Měla Kateřina zručné komorné, které jí splétaly vlasy v elegantní účes, nebo jí splývaly volně na ramena? Byla opravdovou princeznou, nebo jen snílkem nad falešnými perlami z babiččiny krabičky? Zkuste odhalit tajemství Kateřiny, nechte se uchvátit její krásou a prožijte s ní její vysněné romantické dobrodružství.

Viktorie

Zlatá tečka uprostřed tisíců černých. To byla Viktorie, jejíž existence nenechala v klidu žádného muže. Ať již to byl sluha sedící na kozlíku, či markýz sám. Projděte s Viktorií městskými branami a podívejte se jejíma očima, kdo byl jejím osudem.

Josefína

Džbán s vínem a ztracený medailon. Klid v domě, na stole hoří svíce a Josefína si nalévá pohár vína. Přemýšlí o včerejší procházce zámeckou zahradou, kde potkala svého neznámého. Byl to lapka nebo rytíř? Až nyní zjišťuje, že vzácný medailon na šíji nemá. Podívejte se s Josefínou do zámeckých zahrad, projděte kolem rybníčku a zkuste najít poklad, který ztratila.

Magdalena

Romantika, tajemno a nebezpečí. Ve své době Krásné Údolí toto vše poskytovalo. Měla zde Magdalena útočiště na svých milostných toulkách? Staňte se i vy na zlomek vteřiny Magdalenou, hříšnou dámou bez pozlátka.

Rozálie

Stáje, klisny a hřebci. Kam až paměť sahá, koně byly neoddělitelnou součástí života Rozálie. Odtrhněte svůj zrak od všedních dní a projeďte se s Rozálií ranní rosou na hřbetech těchto vznešených zvířat s větrem v zádech.

Snídaně jsou vydatné a máte možnost volby, jestli si ji vychutnáte ve snídaňové restauraci nebo Vám ji doneseme až do pokoje.

Ve volných chvílích si můžete posedět na malebné zahrádce našeho penzionu.


„Pension Krásné Údolí“ nemá zatím žádné recenze.