Recenze - Pension Danny

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Pension Danny
Celkové hodnocení akcí: 2.625
75% doporučuje (8 hodnocení)

Ing. Daniel Sedlák
IČ 48211737
Latrán 72
Český Krumlov 38101 CZ
www.pensiondanny.cz
+420 603 210 572
recepce@pensiondanny.cz

Všechna zařízení provozovatele

Pension DANNY, Pension Danny

Pension Danny

Náš rodinný pension DANNY byl nedávno zrekonstruován, nachází se přímo pod zámkem v historickém centru Českého Krumlova, který byl zapsán v roce 1992 do seznamu UNESCA.  

Z našeho pensionu můžete obdivovat historii i současnost našeho starého města. A přímo v klikatých uličkách města na vás dýchne atmosféra dob dávno minulých. Náš pension DANNY zasahuje jednou stranou do ulice Latrán a druhou stranou přímo na nádvoří zámku. Každý z našich pokojů má vlastní sociální zařízení, TV, satelit a v některých i ledničku. 


Zákazníci hodnotí „Pension Danny“

8.10.2015 16:45
Recenze „Pension Danny“ pro akci „pobyt pro dva na 3 dny v pensionu Danny v Českém Krumlově“: 35326
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Málokdy dávám najevo svou nespokojenost, jelikož se nepovažuji za příliš náročnou osobu, ale v tomto případě bohužel nemůžu hodnotit jinak. Jedinou výhodou penziónu je to, že se nachází na dobrém místě. Cena po slevě absolutně neodpovídá. Je sice naše chyba, že jsme si to sami nespočítali, ale 2700 za dvě noci v nepříliš pěkném pokoji s miniaturní koupelničkou, která má rozbitý sprchový kout a k tomu sprchu s minimálním tlakem vody, za snídani, která má celkovou hodnotu tak 200 kč (a tím myslím všechno, co bylo na výběr) a za průměrnou večeři, tak to mi přijde opravdu jako zlodějina. Nehledě na to, že v popisu akce uvádíte: bohatá snídaně (byla jsem už v hodně hotelích, některé byly stejně skromné, ale tohle jsem vážně neviděla. Možná by se to dalo považovat za klamavou reklamu) a bohatá večeře (haha - ještě jsme dostali speciální jídelní lístek, výběr jídel hodně slabý. Upřímně lituji všechny vegetariány a vegany, kteří by si tuhle nabídku koupili). Na stránkách penizonu je cena 1090 za pokoj na noc, takže dvě noci 2180. Což je teda za pokoj takové úrovně opravdu hodně. Měli jsme pokoj pro dva a dostali jsme jeden ručník. Na chodbě bylo neustále něco cítit, nejčastěji cigaretový kouř, a to i přes to, že tam je cedulka zákaz kouření. Plus cca 500 korun za dvě snídaně a dvě večeře, jejichž hodnota těm pěti stovkám ani neodpovídá. Výsměch. A to, že je v balíčku sekt, hodina v bazénu, káva se zákuskem a kulečník - to nějak neberu v potaz. Ani jednu věc jsme nevyužili a jenom to vypovídá o tom, že se takovými nesmysly snažíte něco vykompenzovat. Pobyt jsme si snažili užít i přes to všechno, ale když si můžu postěžovat, tak si postěžuji. Odneseme si z toho ponaučení a podniku ani vašemu webu rozhodně nebudeme dělat dobrou reklamu. Když už nic, tak byste si alespoň měli prověřit kvalitu nabídek, které poskytujete.
8.10.2015 15:01
marie
Recenze „Pension Danny“ pro akci „pobyt pro dva na 3 dny v pensionu Danny v Českém Krumlově“: 35326
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Penzion malý, útulný. Jediná připomínka, odpadkový koš by zasloužil alespoň 1x za pobyt vyprázdnit.. Obsluha milá, bez problémů. DÍKY.
8.10.2015 11:31
Eva
Recenze „Pension Danny“ pro akci „pobyt pro dva na 3 dny v pensionu Danny v Českém Krumlově“: 35326
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
v penziony Danny jsem vůbec nebyla, nebyla shoda v termínu
12.10.2015 10:15
Reakce poskytovatele slevy
Děkujeme za Váš komentář. Šulanová - Slever.cz
1

Běžící akce klienta