Recenze - Pension CALLA

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Pension Calla
Celkové hodnocení akcí: 4
100% doporučuje (1 hodnocení)

Ing. Ema Kondysková
IČ 12589861
Černá v Pošumaví - Dolní Vltavice 225
Horní Planá 38223 CZ
www.pensioncalla.cz
+420 602 322 755
pension.calla@seznam.cz

Pension CALLA

Dvoupodlažní budova se nachází cca 50 metrů od břehu Lipna, uprostřed nádherné přírody. Díky čistému horskému vzduchu je ideálním místem pro letní i zimní dovolenou. Vlastní parkoviště, možnost přistýlek, nekuřácké prostředí a velmi vstřícný přístup personálu činí pension velmi vhodným cílem i pro rodiny s dětmi. Zatímco se budete na travnatém prostoru u pensionu opalovat, vaše děti se můžou vyřádit v dětském koutku. Nový venkovní krb zve k posezení pod pergolou. 

K ubytování slouží 12 dvoulůžkových studií s balkonem a možností 2 přistýlek. Každé studio má vlastní WC, sprchový kout a umyvadlo. Studia jsou velmi prakticky vybavena a mají nejkrásnější výhled na Lipno! 

Každé ráno pro Vás v rodinném pensionu Calla připraví rozmanitké kontinentální snídaně. Večery si můžete zpříjemnit ve společenské místnosti s barem.


Zákazníci hodnotí „Pension CALLA“

25.9.2015 10:38
Recenze „Pension CALLA“ pro akci „ubytování pro dva se snídaní v rodinném Pensionu Calla“: 35339
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
V pensionu jsou velmi příjemní a ochotní. Pokoje i příslušenství je čisté, ale vybavení je bohužel staré, i když zachovalé. Vadila mi však špatná postel s velmi měkkou molitanovou matrací. Výhled z pokoje byl nádherný.
1

Ukončené akce klienta

ubytování pro dva se snídaní v rodinném Pensionu Calla
Pension Calla