Recenze - Parkhotel Mozolov

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Parkhotel Mozolov

TURIST s.r.o.
IČ 45023433
Nadějkov - Mozolov 6
Milevsko 39901 CZ
www.mozolov.hotel-cz.com
603504096
mozolov@hotel-cz.com

Parkhotel Mozolov

Parkhotel Mozolov má vlastní rybník, který slouží nejen ke koupání, ale také ke sportovnímu rybaření, povolenky jsou zájemcům vydávány v hotelové recepci. Turistické a sportovní aktivity můžete doplnit relaxací ve vyhřívaném krytém bazénu, saunou či pobytem v masážní vaně. 

Ubytování

Hotelové pokoje jsou po kompletní rekonstrukci. K dispozici jsou 3-lůžkové pokoje a jedno 6-lůžkové apartmá. Každý pokoj má sociální zařízení, na chodbě je pro všechny pokoje lednička a mikrovlnná trouba. 

Restaurace

Parkhotel Mozolov má k dispozici restauraci s kavárnou. Pobyt v jižních Čechách vám zpříjemní vynikající domácí kuchyně s klasickými českými pokrmy. 

Krytý bazén s vyhřívanou vodou

Prostorný krytý bazén v Parkhotelu Mozolov je vyhřívaný, teplota vody je 30 stupňů Celsia. K dispozici je každý den od osmi do dvaadvaceti hodin. Plavání v příjemně teplé vodě je ideální relaxací po pěším nebo cyklistickém výletě za krásami Táborska či Písecka i po zimní běžecké túře.  

Masážní vana

Masážní vana pro dvě osoby je vybavena osvětlením a hudbou. Dopřejte si příjemnou relaxaci s vodními masážemi, využijte pobyt v jižních Čechách k odpočinku od všedního shonu a k uvolnění mysli i těla. Proudy vody v masážní vaně jemně prohřejí a promasírují vaše svaly a budete se cítit jako znovuzrození. 

Sauna pro odpočinek a podporu zdraví

V sauně se můžete oddat příjemné relaxaci a podpořit obranyschopnost vašeho organismu. Využijte pobyt v krásné přírodě Táborska i k péči o své tělo! Spojením aktivního pohybu na zdravém vzduchu a našich wellness služeb se vaše dovolená promění v lázeňský pobyt, který blahodárně zapůsobí na vaše zdraví. 

Dětská herna

V Parkhotelu Mozolov je pro děti vybavená velká dětská herna, kde si můžou hrát se stavebnicemi, míči, panenkami, plyšáky nebo si u stolečku malovat.


„Parkhotel Mozolov“ nemá zatím žádné recenze.