Recenze - Park Hotel Intenzíva

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Park Hotel Intenzíva

ŠmakNinka s. r. o.
IČ 45670285
Nova 1555
Stupava 90031 SK
www.parkhotel.sk
0908 759 511
recepcia@parkhotel.sk

Park Hotel Intenzíva

Příjemný, rodinný hotel situovaný v lesoparku Stupavský hraběte Károliyho na úpatí Malých Karpat s výhledem na hrad Pajštún. Hotel se nachází jen 18 kilometrů od Bratislavy a 70 kilometrů od Vídně. Je snadno přístupný autem i veřejnou dopravou.

Park Hotel Intenzíva nabízí ubytování ve 2 jednolůžkových, 20 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, ve dvou apartmánech a 2 rodinných apartmánech. Každý pokoj má své sociální zařízení a terasu.

Náš hotel je ideálním místem pro aktivní rodinnou dovolenou v blízkosti Prahy. Děti se mohou těšit na velké venkovní hřiště, střeženou interiérovou hernu se skákacím hradem, pravidelný animovaný program, loutkové divadlo, také na různé hry, soutěže a výlety. 

Rodiče zase mohou využít sportoviště a wellness v areálu. Společně můžete vyrazit na zajímavé pěší i cyklistické výlety, navštívit Stupavskou biofarmu, zajezdit si na koních, chytit kapra na místním rybníku či zahrát si golf.

Součástí hotelu je restaurace s konceptem domácí kuchyně. Náš Šéfkuchař připravuje čerstvé pokrmy z kvalitních surovin a klade velký důraz na výběr dodavatelů. Pravidelně organizujeme v neděli rodinné brunche s animovaným programem pro děti.

Hotel Park Intenzíva sídlí uprostřed parku, 1 km od centra Stupavy. Nabízí tenisové kurty, krytý a venkovní bazén a restauraci s terasou. V celé budově můžete využívat bezplatné Wi-Fi připojení na internet.


„Park Hotel Intenzíva“ nemá zatím žádné recenze.