Recenze - Orea Spa Hotel Bohemia ****

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Orea Spa Hotel Bohemia

OREA HOTELS s.r.o. - Hotel Bohemia
IČ 27176657
Hlavní 100/40
Mariánské Lázně 35301 CZ
www.oreahotelbohemia.cz
354619441 354610111
bohemia@orea.cz

Všechna zařízení provozovatele

OREA HOTELS s.r.o. - Hotel Bohemia, Orea Spa Hotel Bohemia ****

Orea Spa Hotel Bohemia ****

Orea Spa Hotel Bohemia

Hotel se nachází zhruba 300m od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny. Díky své poloze se stal již od svého vzniku jedním z nejvyhledávanějších hotelů v lázeňském centru Mariánských Lázní. Dnes svým hostům poskytuje komplexní nabídku léčebných a wellness pobytů s unikátním využitím místních přírodních léčivých zdrojů.

Historická budova Orea Spa Hotelu Bohemia nabízí svým hostům pravou lázeňskou atmosféru ve spojení s komfortním ubytováním. 

Hostům jsou k dispozici komfortní pokoje, komplexní relaxačně rehabilitační centrum s využitím přírodních léčivých pramenů, restaurace Knížecí Dvůr s českou a mezinárodní kuchyní, salónek a parkoviště. Při svých lázeňských procházkách v okolí Orea Spa Hotelu Bohemia můžete navštívit pravoslavný kostel sv. Vladimíra či Anglikánský kostel.

V Orea Spa Hotelu Bohemia se můžete ubytovat v 76 komfortních pokojích se 142 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, Wi-Fi připojením zdarma, telefonem, trezorem a minibarem. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. Hostům je po celou dobu pobytu k dispozici župan.

Hotelovým hostům je k dispozici zrekonstruované relaxačně rehabilitační centrum s využitím přírodních léčivých zdrojů se širokou škálou procedur. Chemické složení pramenů umožňuje léčbu širokého spektra onemocnění. Nabízíme klasické i aroma masáže, perličkové koupele, reflexní a podvodní masáže, inhalace, parafín, elektroléčbu, plynové obálky, injekce a mnoho dalších léčebných procedur.

Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness či léčebných procedur a zarelaxovat si můžete v sauně či soláriu.


„Orea Spa Hotel Bohemia ****“ nemá zatím žádné recenze.